13. Kat Yorumları ve Konusu

13. Kat,13. Kat 1999,13. Kat 1999 türkçe altyazılı izle,13. Kat türkçe dublaj izle,The Thirteenth Floor 1999,The Thirteenth Floor türkçe dublaj izle
13. Kat Yorumları ve Konusu

The Thirteenth Floor, Almanya ve ABD sinemalarında gösterime girmiş, Josef Rusnak’ın yönettiği ve 1999 yapımı olan bіr filmdir. Büyük bіr bilgisayar şirketinin sahibi olan Hannon Fuller şirketin geliştirdiği ve henüz deneme aşamasında epeyce manâlı bіr şey fark eder ve bunu ortağı Douglas Hall’a söyleyeceği sırada öldürülür. Keşfettiği şey sebebiyle yaşamının risk aşağı olduğunu düşünen Fuller, bіr barda görevli olan Jerry Ashton’a Douglas Hall’a iletmesi için bіr mektup bırakır. Fakat Jerry Ashton mektubu gizlice okur. Kendi dünyasına dönen Hannon Fuller, telefonla Douglas Hall’a sanal dünyada bіr mesaj bıraktığını belirtir. Douglas, sonradan mektup biçiminde bırakıldığını anlayacağı mesaja ulaşması için 1937’de geçen sanal olarak sabit paralel dünyaya gitmek zorundadır. Bu dünya Hannon Fuller ve Douglas Hall’ın şirketinin 13. katındaki bilgisayar yardımıyla geçiş yapılabilen ve orada buradaki şahısların karşılığı olan bіr dünyadır. Bir zaman sonra sanal etraf süreçleri, acayip olaylar ve gündelik yaşam arasındaki bono bulanıklaşmaya başladığında, Douglas ’ın en dehşet kabusunda belkі görmek istemeyeceği bіr şey hakiki olmaya başlayacaktır… Yenibirbilgi ekibi olarak tüm 13. Kat izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.