28 Ağustos 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları (Şenay Yangel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz)

28 Ağustos 2016 Pazar akrep burcu yorumu, 28 Ağustos 2016 Pazar aslan burcu yorumu,28 Ağustos 2016 Pazar balık burcu yorumu,28 Ağustos 2016 Pazar başak burcu yorumu,28 Ağustos 2016 Pazar boğa burcu yorumu,28 Ağustos 2016 Pazar ikizler burcu yorumu,28 Ağustos 2016 Pazar koç burcu yorumu,28 Ağustos 2016 Pazar kova burcu yorumu,28 Ağustos 2016 Pazar kova burcu yorumu,28 Ağustos 2016 Pazar oğlak burcu yorumu,28 Ağustos 2016 Pazar terazi burcu yorumu,28 Ağustos 2016 Pazar yay burcu yorumu,28 Ağustos 2016 Pazar yengeç burcu yorumu
28 Ağustos 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları (Şenay Yangel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz)

28 Ağustos 2016 Pazar Akrep Burcu Yorumu
Venüs sosyal açıdan ikili olarak kurmuş olduğunuz ilişkilerinizi yeniden canlı duruma getirecek. Bu dönem içerisinde sevmiş olduğunuz kişilerden kendilerine karşı her zamankinden biraz daha fazla ilgi göstermenizi beklemelerine şaşırmayın. Hayat akışı içerisinde bir takım sorunlar ile uğraşmak zorunda kalmanız mümkün. Fakat bu sorunlara karşı adil bir tutum sergilemeniz gerekiyor. Ruhsal açıdan pozitif durumda olmanız, bedensel durumunuza etki ettiğinden daha güçlü olduğunuzu unutmayın. Mevcut düşüncelerinizde yoğunluk kazanacağı günlerdesiniz. Her düşünmüş olduğunuz bir şeyin alt yapısına kadar inerek incelemeniz sizi yorgun düşürebilir. Beraber olduğunuz kişinin gereksiz göstereceği kıskançlık tavırları sizi sıkabilir. Yaşam felsefesi olarak değişkenlik yaşayacak dönemdesiniz. Manevi anlamdaki hisleriniz sizleri yanlış yöne götürmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

28 Ağustos 2016 Pazar Aslan Burcu Yorumu
Bugün hafta sonu olmasından dolayı ne kadar önemli olan bir işiniz olursa olsun, kendinize bir zaman ayırarak, dinlenerek sakinleşmek ve hafta içerisinde yaşamış olduğunuz yorgunluğu atmak en doğan hakkınız. Çevrenizde yer alan yakın dostlarınız tarafından hiç birisi birini tutmayacak sözlerden sonra karar almanız zorlaşacak. Başka kişilerden aldığınız tavsiyeleri yerine getirirken kendi isteklerinizi bir yana bırakmamalısınız. Mevcut olan bu zamanınızı kendiniz, arkadaşlarınız, ailenizin arasında eşit şartlarda ayırmanız gerekli. Siz bunu başarabilecek düzeyde olmanıza rağmen sizin bu tutumlarınızı beğenmeyen kişiler olacaktır. Aşk hayatı olarak güzel bir gün içerisindesiniz. Sizi yanıltacak bir takım durumlar ve etkiler yavaş bir şekilde devreye girmek için tetikte bekliyor.

28 Ağustos 2016 Pazar Balık Burcu Yorumu
Bu dönemde Merkür ile ayın buluşacak olması mevcut işlerinizde olumsuz yönde etki yaratarak karışmasına neden olabilir. Çevrenizdeki bazı kişiler tarafından söylenecek sözler ile sizi yanıltmaya çalışabilirler. Önemli bir durum olmadığı sürece mevut işinden başka bir işe yönelmeyi düşünmemen gerekiyor. Havadaki değişimlerden olumsuz etkileneceğinden dikkatli davranmalısınız. Sabırlı bir tutum içerisinde olmaya devam ederseniz, çok sevmiş olduğunuz kişiye kavuşmanız yakın. Ancak çok sevdiğin kişiyi her zamanki durumdan daha fazla anlamaya çalışman gerekiyor. Fizikler olarak rekabet içerisindeki işlerde ya da risk faktörünün fazla olduğu işler ile uğraş gösterirken dikkatli olmanız gereken bi dönemin içerisindesiniz. Bu dönem içerisinde aşırı görev almaktan kaçınmanız size fayda getirecektir. Neleri yaparak neleri yapmayacağınız hakkında doğru değerlendirmelerde bulunmanız gerekiyor.

28 Ağustos 2016 Pazar Başak Burcu Yorumu
Merkür’ün geriye dönmesi sizleri iş ihtilaflarında ki bazı olumsuz durumların kalkması sevinmenize neden olacak. Her zaman dikkatli olunuz. Bugünün bir tatil günü olmasını iyi bir şekilde değerlendirerek, yakın dostlarınız ve arkadaşlarınız ile zamanınızı geçirmek sizin oldukça mutlu olmanızı sağlayacak. Çevrenizde uyandırmış olduğunuz pozitif yöndeki etkiler ilişkilerinizi sağlamlaştırmada önemli bir role sahip olacak. Bir takım evraklar ve mevcut yatırımlarınızın tekrar üzerinden geçerek önemli olumlu gelişmelere ulaşabilirsiniz. Çevrenizdeki yer alan kişilerin hiç bir şekilde almış olduğunuz kararları sorgulamasına müsamaha göstermeyin. Gün içerisinde bir takım hastalık yada ufak tefek denilecek kazalara karşı tedbirli yaklaşmanız size fayda getirecek. Günlük burcunuzu okuduktan sonra yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin.

28 Ağustos 2016 Pazar Boğa Burcu Yorumu
Çalışmalarınıza önemli yaklaşım göstermeniz gereken günlerin içerisindesiniz. Gün içerisinde alacağınız bir haber bir takım bazı gerçeklerin farkına varmanızı sağlayacak. Bugünün tatil günü olmasından dolayı kendinize daha fazla vakit ayırmanız gereklidir. Alış-verişe çıkarak mevcut moralinizi daha üst seviyelere taşıyabilmeniz mümkün. Fakat bu durumu abartılı bir şekilde değil, kendinize küçük mutluluklar yaratacak şekilde yerine getirmelisiniz. Diğer yandan değişim içerisinde olduğunuz bazı olaylar ile ilgili de kendinizi kapatabilirsiniz.içsel olarak kuruntularınız üst seviyelerde. Yaşamınızdaki kaliteyi de üst seviyelere çekme çalışmalarınız da her zaman olumlu olmayabilir. Hayal dünyanızın geniş konumda olmasından dolayı mevcut kazançlarınızı yönetme konusunda bazı hatalara düşebilirsiniz. Uzun süredir beklemiş olduğunuz neşeli sürenin başlangıcındasınız.
28 Ağustos 2016 Pazar İkizler Burcu Yorumu
Mars’ın sizi olumlu şekilde yönlendirmesi altında olduğunuz bir dönemdesiniz. Mevcut sorunlarınız artık son bulacak. Sürekli olarak yardımcı olmak isteğiniz ise gerçekleştirme fırsatını yakalayacaksınız. Bu yakalayacağınız fırsat ise maddi de olabildiği kadar manevi olabilme ihtimali de var. Hayatınız ile ilgili yeni kararları alarak, bu almış olduğunuz kararları ise kendinize yakın olarak görmüş olduğunuz kişiler ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Sahip olmuş olduğunuz bazı yetenekleriniz bir test içerisinden geçebilir. Hiç istemiş olmadığınız bazı olayların içerisine sizi de çekmeye çalışanlar olabilir. Günün ilk yarı dilimi içerisinde kısmi olarak daha gergin bir şekilde size saldırgan ve gücünü ispat etmek isteyen kişiler ile uğraş gösterebilirsiniz. Diğer yandan sizi yanıltıcı olan durumlar ve etki gösteren faktörler yavaş bir şekilde rayına oturmaya başlıyor.

28 Ağustos 2016 Pazar Koç Burcu Yorumu
Duygularınızı açık bir şekilde ifade etmek ihtiyacı hissedebileceğiniz günlerin içerisindesiniz. Fakat kendinizi ifade ederken sorun yaratmadan kaçınmak sizin açınızdan fayda getirecektir. Kişisel olarak durum, maddi olarak gelişim, dış görünümünüz hatta eğitiminize odaklı bir şekilde çalışmalarını yürüterek mevcut enerjinizi bu şekilde doğru kullanmış olursunuz. Gün içerisinde bazı durumlar ile karşılaşarak rekabet ve mücadele gerektiren pozisyonlarda bulunmanız gerekebilir. Özellikle riskin fazla olduğu işlerden uzak durarak, ufak tefek olabilecek sakarlıklara yada kazalara karşı dikkatli olmanız sizin açınızdan yarar getirecektir. Akşam saatlerine doğru ise bazı kişiler için olağan dışı durumlar, hiç beklenmeyen gelişmeler yada planlarda değişiklikler veya hoş gelebilecek sürprizlerde sizin için söz konusu olabilir. Ayrıca aşk hayatınızdaki problemler çözüme kavuşarak pozitif duyguları yaşayacağınız gündesiniz.

28 Ağustos 2016 Pazar Kova Burcu Yorumu
Şansınızın açılacağı bir döneme giriyorsunuz. İş hayatı açısından yeni girişimlere yelken açabilirsiniz. Tatil günü olmasından dolayı bugünü, akrabalarınız ile yakından ilgilenerek geçirmelisiniz. Çünkü bugün her zamanki günlere göre daha fazla duygusal açıdan paylaşımlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Beklemiş olduğunuz bir takım şeyleri tekrar gözden geçirerek, düşmüş olduğunuz hataları düzeltebilmek adına yeni önlemlere başvurabilirsiniz. Mevcut işlerinizi yeniden ele alarak iyi sonuçlara vardığınız işlere odaklanarak, yeteneklerinizi bu iş ler üzerinde yoğunlaştırmalısınız. Aşk hayatı açısından oldukça güzel bir gündesiniz. Size keyif verecek planları yapabilirsiniz. Günlük burç yorumunuzu okuduktan sonra yükselen burcunuzu da okumayı ihmal etmeyin. Yurt dışı seyahatleriniz tekrar gündeme gelebilir. Bugün her zamankinden daha parlak ve güzel görünüm de olabilirsiniz.

28 Ağustos 2016 Pazar Oğlak Burcu Yorumu
Merkür’in geri gitmesinden dolayı hiç beklemediğiniz bir takım durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmiş zamanlarda vermiş olduğunuz sözlerin yerine getirilmemesi durumunda ailevi olarak huzursuz durumlar sürebilir. Aile bireylerinize karşı gerekli olan vakti ayıramamak sizi üzerek huzursuzluk yaratabilir. Elinizden geldiği kadar aile bireyleriniz ile zaman göstermeye özen gösterin. Her zaman karşınızdaki insanı dinleyerek, tüm olan bitenin farkına vardıktan sonra durumu değerlendirmeye gitmelisiniz. Hiç beklemediğiniz kanallar yada bazı durumların sayesinde maddi anlamda kazanç sağlayabilirsiniz. Yaşam sürdüğünüz yerde bir takım değişikliklere gidebilirsiniz. Eski sevmiş olduğunuz insanların hayatınıza müdahil olmasına izin vermeyin. Kariyer açısından oldukça sıkıntılı bir dönem sizi bekliyor. Meslek açısından yerine getirmeye çalışacağınız bazı atılımlarınızı rafa kaldırmak zorunda kalabilirsiniz.

28 Ağustos 2016 Pazar Terazi Burcu Yorumu
Merkür’ün geri dönmesi sizin bazı işlerinizde ki aksaklıklara neden olabilir. Burcun başında doğmuş durumdaysanız sizden haber beklemekte olan kişileri üzecek davranışlarda bulunmazsanız iyi konumdasınız. His hayatınızdaki seyrin düzene girmesi de bu konuya ihmalkar yaklaşmamanıza bağlı. Mevcut öz güveninizde gelişim göstermek ve hayatınıza pozitif olarak yaklaşım gösterme şansınız da var. Sürekli olarak diyalog halinde bulunduğunuz bazı kişiler bir çok şeyi öğrenmenizi sağlayabilir. Gün içerisinde fiziksel açıdan sizi oldukça zorlayacak bir takım şeyleri deneme gereksinimi duyabilir, bundan dolayı mücadele içerisinde olacağınız ortamlar içerisinde gerilebilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel açıdan biran önce toparlanmanızı sağlayacak aktiviteler ile vaktinizi geçirmeniz size olumlu yönde fayda sağlayacaktır. Mevcut düşüncelerinizi yeniden gözden geçirmeniz size fayda getirecek.

28 Ağustos 2016 Pazar Yay Burcu Yorumu
Mars’ın enerjisini yakın şekilde hissedebilirsiniz. Hayatınıza yeni katılacak olan bir dostunuz duygu dünyanıza hareketlilik kazandıracak. Mevcut partnerinizin oldukça farklı yönlere sahip bir insan olması, ilişkinize zenginlik katmasına neden oluyor. Sevmiş olduğunuz insanlar tarafından bazı konularda öne sürülecek iddiaları önemsemeyerek geçiştirmelisiniz. Ev ve ailenize karşı daha yakın bir tutum içerisinde olmanız gereken günlerin içerisindesiniz. Aranızda yaş olarak farklı olan kişiler ile ilişkilerinizi gözden geçirerek daha dikkatli davranmalı ve bu kişilerin sizlerden talep edeceği isteklerini kesinlikle görmezden gelmeyin. Bunun yanı sıra hiç kimsenin sizi yönlendirecek yada yanıltacak kararlar almanızı sağlamasına izin vermemekle birlikte yapıcı çözümlere yönelin. Her zaman fazla risk içeren işlerden uzak durmaya özen gösterin.

28 Ağustos 2016 Pazar Yengeç Burcu Yorumu
Merkür tekrar harekete geçeceğinden, mevcut içerisinde olduğunuz tüm ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor. Yarım olarak bırakmış olduğunuz işlerinizi tamamlayarak, sevdiğiniz kişilerin size karşı anlayışlı bir şekilde yaklaşmaları gerektiği halde, sizden yardım talebinde bulunmalarını anlayış içerisinde karşılamalısınız. Siz yaşamış olduğunuz zorlukları aşmanız durumunda zaten işleriniz kendiliğinden yakın zamanda düzene girecektir. Duygusal bağlamda bazı kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Yaratıcı olan özelliğinizi kullanarak eviniz, aileniz ve çevrenizdeki diğer önemli konumda olan kişiler ile ilişkilerinizi güçlendirmek için bir zaman ayırmalısınız. Ancak aşırıya kaçmayacak şekilde sevmiş olduğunuz kişilere yardımcı olmaya ve destek vermeye çalışabilirsiniz. Ailevi olarak sorunlar her an karşınıza çıkabilir. Bu durumda sabırlı davranmalısınız. Sıra dışı gelişecek bazı olaylar daha fazla enerji kayıp etmenizi gerektirebilir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.