40 Yıllık Bekar

Andy Stitzer, hayatında çoğu şeyi halletmiş 40 yaşında bіr adamdır. Elektronik mağazasında rahat bіr işe, görkemli bіr çizgi roman koleksiyonuna, güzel bіr eve ve iyi arkadaşlara sahiptir. Ama onun ya…
40 Yıllık Bekar

Andy Stitzer, hayatında bіrçok şeyi halletmiş 40 yaşında bіr adamdır. Elektronik mağazasında dar bіr işe, görkemli bіr çizgi roman koleksiyonuna, hoş bіr eve ve iyi arkadaşlara sahiptir. Fakat onun yaşındaki bіrçok kişinin bіrçok kere yapmış olduğu bіr şeyi hemen şimdi gerçekleştirememiştir. Andy şimdiye dek kimseyle seks yapmamıştır. Andy’nin meslek arkadaşları bu işi çözmeye karar verirler ve onu bu durumdan kurtarmayı tahsis edinirler. Andy’e nasıl daha iyi görüneceğini, kendine güvenmesini öğretmeye çalışırlar, çünkü bunların hiçbiri işe haylaz. Ta ki Andy 40 yaşındaki, 3 çocuk annesi Trish ile karşılaşana kadar… Andy’nin arkadaşları sonunda görevlerini başarıyla tamamladıklarını düşünürken, Andy ve Trish’in ilişkilerine “seks değil” kuralıyla başladıklarını öğrenirler.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.