7. Gün izle (HD Kalitesinde Donmadan İzle)

7. Gün izle 7. Gün izle Gerilim ve korku sevenler için 20 Mayıs tarihinde gösterime giren inanılmaz ses getiren bir film ile karşınızdayız. 7. Gün mobil izle filmi 2016 senesi başlarında ABD ve Singapur tarafından tamamlanarak bizler ile buluştu. Barollerinde Matthew Settle, Elizabeth Rica, Pamelyn Chee, Jaymee Ong ce Adina Herz gibi harika oyuncular yer alıyor. Senaryosunu Kelvin Tong’un gerçekleştirdiği bu muhteşem gerilim filmini sizler de sitemizde izleyebilirsiniz. 7. Gün 7. Gün Yönetmen koltuğunda, senarist Kelvin Tong’u gördüğümüz filmin konusu da oldukça başarılı bir şekilde kurgulanmış. Kız kardeşi Anna’nin trajik bir şekilde öldüğünü öğrenen Jamie hemen Singapur’a gider. Baştan intihar olarak ölümün kapatılması istense de Jamie bu olayın intihar olmadığının farklıdadır. 7. Gün full izle filmi ciddi gerilim dolu saatleri
7. Gün izle (HD Kalitesinde Donmadan İzle)

7. Gün izle

7. Gün izle Gerilim ve korku sevenler için 20 Mayıs tarihinde gösterime giren inanılmaz ses getiren bir film ile karşınızdayız. 7. Gün mobil izle filmi 2016 senesi başlarında ABD ve Singapur tarafından tamamlanarak bizler ile buluştu. Barollerinde Matthew Settle, Elizabeth Rica, Pamelyn Chee, Jaymee Ong ce Adina Herz gibi harika oyuncular yer alıyor. Senaryosunu Kelvin Tong’un gerçekleştirdiği bu muhteşem gerilim filmini sizler de sitemizde izleyebilirsiniz.

7. Gün

7. Gün Yönetmen koltuğunda, senarist Kelvin Tong’u gördüğümüz filmin konusu da oldukça başarılı bir şekilde kurgulanmış. Kız kardeşi Anna’nin trajik bir şekilde öldüğünü öğrenen Jamie hemen Singapur’a gider. Baştan intihar olarak ölümün kapatılması istense de Jamie bu olayın intihar olmadığının farklıdadır. 7. Gün full izle filmi ciddi gerilim dolu saatleri yaşatacak, yeni sezon filmleri içinde yer alıyor. Kız kardeşinin eşi ile birlikte olayları aydınlatmaya çalışan Jamie inanılmaz şeylere şahit olacak.
Aynı dönem içinde farklı ve inanılmaz bir şekilde başka cinayetlerinde artması nedeni ile şimdi daha hızlı bir şekilde hareket etmeleri gerekiyor. İnanılmaz sahneler ile dolu olan 7. Gün mobil film izle filminde sizler de oldukça farklı ve özel bir gerilimi yaşayacaksınız. Şeytanın inanılmaz ve ölçüsüz tavırlarından kurtulmak için şimdi Jemie’nin çok farklı bir yol izlemesi gerekiyor. Bakalım bu inanılmaz kötülük savaşının galibi kim olacak? Hepimiz bu sorun cevabını bu gizim dolu filmde öğreneceğiz.

Kelvin Tong’un yönеttiği filmin başrollerini Elizabeth Rice vе Matthew Settle paylaşıyor. Başarılı bir gazetecilik geçmişi olan Jamie, kız kardеşi Anna’nın esrarengiz ölümü üzerinе Singapur’a gidеr vе ölmüş kız kardеşindеn gelmeye başlayаn e-postalarla araştırmasını dеrinleştirince Anna’nın ölümünün yüzyıllar öncesinе dayаnan bir lanеt zincirinin parçası olduğu ortayа çıkar. Babil Kulesi efsanеsinе göre şeytan lanеtin 7. günündе yeryüzünе dönmek аmаcıyla seçtiği kurbanlarını vahşice öldürmektedir. Şeytanın sıradakі hedеfleri hаlinе gelen Jamie vе küçük Katie bu korku dolu vе kanlı kabustan kurtulabіlеcek midir?

Dilerseniz önerilen filmler arasında yer alan çakallarla dans 4 izleyebilirsiniz de.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.