Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen

Kendisine güvensiz ve pasif yapısı nedeni ile sürekli insanlar tarafından dalga geçilen ve özellikle de kadınlarla ilişkilerinde hep zor durumda kalan Roger, artık bu duruma bіr çözüm bulması gerektiğ…
Acemi Öğrenci Avcı Öğretmen

Kendisine güvensiz ve dingin yapısı nedeni ile kesintisiz millet kadar dalga geçilen ve bilhassa de kadınlarla ilişkilerinde defalarca mağdur durumda kalan Roger, artık bu duruma bіr çözüm bulması gerektiğine karar verir. İçine düştüğü küçültücü durumların sıkıntısı, tüm hayatını zehir etmektedir. Bir arkadaşının önerisi ile Dr. P ismindeki gizemli bіr adamın vereceği derslere katılmaya karar verir. Büyük şevkle katıldığı bu derslerde, Dr. P’nin son derece acayip taktikleri ile karşılaşan öğrencilerin hepsi büyük bіr şaşkınlık yaşarlar. Beklediklerinden çok ayrı yöntemler izleyen bіr adamla karşısında karşıyadırlar. Azimle derslere sürekli Roger, her geçen gün gelişme gösterse de en önemli taktikleri aldığı öğretmeninin, gerçekte en baş rakibi olduğunu anlar. Bu andan itibaren Roger için herşey farklı bіr noktaya gidecektir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.