Afili Aynasızlar

70?lerin ünlü televizyon dizisinden yola çıkılarak çekilen filmde iki kanka polis dedektifinin yaşadığı maceralar anlatılıyor. 1970?lerin ortası, Bay City adlı bіr şehirde iki dedektif, Ken ”Hutch…
Afili Aynasızlar

70?lerin ünlü televizyon dizisinden yola çıkılarak çekilen filmde iki kanka polis dedektifinin yaşadığı maceralar anlatılıyor. 1970?lerin ortası, Bay City adlı bіr şehirde iki dedektif, Ken ”Hutch” Hutchinson ve Dave Starsky kendilerini manâlı polisler haline getirebilecek büyük davalar ardından koşmaktadırlar. En büyük bilgi kaynakları ise sokaklarda yaşananlar hakkında fiilen bilmediği olmayan ihbarcıları Huggy Bear?dır. Huggy?den aldıkları son veri doğrultusunda, üniversite kampüsünde düzenli olarak uyuşturucu sattığını öğrendikleri bіr suçlunun peşine düşerler. Bu sefer gerçekte en büyük işi kapmışlardır. İki polisimizin en büyük yardımcısı ise, artık sembolleri haline gelen 1974 model kırmızı model Ford Torino?larıdır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.