Al Karısı Cinnet 2015 Full izle

Al Karısı Cinnet izle ve Al Karısı Cinnet full izle için veya dilerseniz Al Karısı Cinnet full hd izle için sitemize gelin. Al Karısı Cinnet Filmini hd izleyin.
Al Karısı Cinnet 2015 Full izle

Şu son yıllarda büyük kasaba efsaneleri bіr çok filme konu olmaya başlamıştır. Yaşanmış olaylar beyaz perdeye aktarıldıklarında kurgu filmlerinden daha çok rağbet görmektedir. Bu cins filmlerin başında da dehşet filmleri yer alıyor. Özellikle cin unsurunu oldukça çok kullanıldığı bu nesil filmler sinema sektöründe ses bulabilmektedir. Al Karısı Cinnet izlerken korkuyu ve gerilimi ensenizde hissedeceksiniz. Filmin yaşanmış bіr olaydan alınması filmi cazip kılan en büyük yöndür.
Özetle filmden söz etmek icabında аmmа; Al karısı filminde Dilara adında genç ve ağzı burnunda bіr meslek kadını bulunmaktadır. Bu meslek kadını hamileliğinden ötürü işte zorlanmaktadır. Hamileliğin 7. ayı olduğundan ara arada sancılar yaşamaktadır. Bu ani sancılar ardından izin almaya karar verir. Senelik iznini bugünler için saklayan Dilara, evinde güzelce bіr tatili düşlerken bіr kaç problem yaşamıştır. Son zamanlarda tuhaf biçimde düşler görmektedir. Gördüğü bu düşlerde uzun saçlı çirkin bіr bayan görmektedir. Ardından ise bu düşlerde tanıdığı şahısların onu çağırdığını ve bіr yerlere götürmek istediğini hatırlar. Bu şekilde bіr kaç gün yaşamıştır. Sonrasında ise çevresine ve kocasına anlatmıştır. Kocası ve çevresinin yardımı ona iyi gelecekken, o daha fena bіr konumda kendisini bulmuştur. Al Karısı Cinnet filminin yönetmenliğini Muzaffer Gülçek üstlenmiştir. Filmin senaryosunu ise Alper Kıvılcım kaleme almıştır. Nefret ve gerilim kategorisine yeni bіr soluk getirecek olan Al Karısı filmi 26 Haziran 2015 tarihinde biz izleyicilerle buluşacaktır. Al Karısı Cinnet filmini full hd veya 720p seçenekleriyle sitemizden HD olarak
izleyebilirsiniz. Al Karısı Cinnet yapımını hem full hd izlemek isteyen izleyiciler için Al Karısı Cinnet hd izle bölümünden sorunsuz bіr şekilde izleyebilirsiniz.
Al Karısı Cinnet izlerken bіr problemle karşılaşırsanız ya da düşüncelerinizi anlatmak için
aşağı yer alan yorum yap yerinden bizlere yorum yapabilirsiniz.
Sizlere en çok iyi Al Karısı Cinnet full izle seçeneğini sağlarken bizlere bіr teşekkürü çok
görmeyin :D yenibirbilgi.com iyi seyirler diler…

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.