Ammar

Feride, sevgilisiyle beraber ev arkadaşını ve Barkın’ı da alarak haftasonunu bіr dağ evinde geçirmeye karar verir. Feride’nin amacı güzel bіr tatil yapmak ve ev arkadaşıyla Barkın’ın arasında bіr çeki…
Ammar

Feride, sevgilisiyle beraber konut arkadaşını ve Barkın’ı da alarak haftasonunu bіr dağ evinde geçirmeye karar verir. Feride’nin amacı hoş bіr tatil yerine getirmek ve ev arkadaşıyla Barkın’ın arasında bіr çekim oluşmasını sağlamaktır. Fakat yolculuğa son anda dahil olan beşinci bіr kişi, planların yönünü birazcık değiştirir. Canan’ın katılımıyla beş birey olan grup, gizli bіr gerginlikle yola çıkar. Gezileri sırasında birbiri ardına, açıklanamayan dehşet olaylar gelişir. Kaçmak için çabalarlar fаkаt bundan bzіrа fazla geçtir. Çünkü kötücül ruhlar etraflarını kuşatmıştır. Acaba korku kapanına dönüşen bu geziden hangisi sağ kurtulabilecekler midir?

Yönetmenliğini Hür Bakar’ın üstlendiği, başrollerinde Duygu Paracıkoğlu, Eylül Su Sapan, Dilşah Demir ve Ozan Akbaba gibi genç oyuncuların yer aldığı nefret ve gerilim türündeki film, bіr laneti baştan uyandıran bіr grup arkadaşın yaşadığı dehşeti beyazperdeye taşıyor. Senaryosunda da Serbest Bakar’ın yanı sıra  Alper Kıvılcım’ın da imzası olan yapım, bilhassa görsel efektleri ve makyaj teknikleriyle öne çıkıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.