Android Kullanıcıları Bu Oyunlara Bayılıyor

Güncel anlamda akıllı telefonlar hepimizin vazgeçilmezi. Farklı nedenlerden dolayı bu özel cihazları kullanmayı sevsek de birçoğumuz için en özel sonuçları oyunlar ile aldığımız kesin. Banka kuyruğunda beklerken, canınız sıkıldığında ve farklı birçok şey yaparken sizler de bu tarz oyunlara mutlaka takılırsınız. Akıllı telefonların neredeyse sadece oyun oynamak için yapıldığını bile söyleyebiliriz. Bizlerde sizin için üşenmedik araştırdık ve bu güne kadar en çok indirilen, en çok sevilen Android oyunlarının listesini çıkartırk. İşte en çok tercih edilen Android oyun uygulamaları; Özellikle bedava oyunlar içinde yer alan Candy Crush Saga,  en sık kullanılan ve tercih edilen oyunların başında yer alıyor. Şekerlemeleri seven büyüklerden iseniz bu etapları geçerken sizler de zorlanmayacaksınız. Farklı bir uygulama olan Draw Something oyunu çizim yaparak karşınızda ki kişinin çizilen
Android Kullanıcıları Bu Oyunlara Bayılıyor

Güncel anlamda akıllı telefonlar hepimizin vazgeçilmezi. Farklı nedenlerden dolayı bu özel cihazları kullanmayı sevsek de birçoğumuz için en özel sonuçları oyunlar ile aldığımız kesin. Banka kuyruğunda beklerken, canınız sıkıldığında ve farklı birçok şey yaparken sizler de bu tarz oyunlara mutlaka takılırsınız. Akıllı telefonların neredeyse sadece oyun oynamak için yapıldığını bile söyleyebiliriz. Bizlerde sizin için üşenmedik araştırdık ve bu güne kadar en çok indirilen, en çok sevilen Android oyunlarının listesini çıkartırk.

İşte en çok tercih edilen Android oyun uygulamaları;

Özellikle bedava oyunlar içinde yer alan Candy Crush Saga,  en sık kullanılan ve tercih edilen oyunların başında yer alıyor. Şekerlemeleri seven büyüklerden iseniz bu etapları geçerken sizler de zorlanmayacaksınız.

Farklı bir uygulama olan Draw Something oyunu çizim yaparak karşınızda ki kişinin çizilen şeyi bulmanızı isteniyor. Bu oyunda ise ipucu olmadan bitmek zorunda.

Vazgeçilmez ve senelerden beri herkesin severek oynadığı Diamond Dash oyunu, gerçek anlamda beğeni kazanan oyunlar içinde yer alıyor. Sihirli güçler ile patlatmalar yaparak ilerliyorsunuz.

Bir diğer ücretsiz ve eğlenceli oyun ise Bucketz olarak bilinen havadan gelen eşyaları, kovalar yardımı ile toplamanız gerekiyor. Bu şekilde farklı sürprizler de elde edebilirsiniz.

Beyin gelişimini sevenler için ise Flow oyunu en çok hoşlanacağınız oyunlar içinde yer alıyor. Aynı renk olan noktaları birleştirerek ilerliyorsunuz.

Hay Day ise özellikle çiftlik oyunlarını sevenler için harika bir seçenek. Çiftliğinizi geliştirerek farklı etapları geliştirdiğiniz bu oyun, yediden yetmişe herkesin severek oynadığı ücretsiz Android uygulamalarından birisi.

Oldukça eğlenceli ve heyecanlı olan Temple Run ise birçok kişinin beceremediği oyunların başında gelmekte. Bu bakımdan da macera tutkunlarının ellerinin oldukça pratik olması gerekiyor.

Son dönemde akıllı cihazlarda da oynana strateji oyunları içinde en çok tercih edilen Clash Of Clans, farklı yapısı ile dünya genelinde tercih edilen bir oyun. Kurduğunuz köyü geliştirerek, harika bir ordu ve savunma inşa etmeniz sizi oyunda daha da başarılı bir hale getirmekte.

Son dönemde farklı bir oyun uygulaması listeleri zorlamakta. Bunlardan birisi olan Song Pop, müzik bilgisine güvenenlerin yarışmalar yaptığı özel bir multi oyunculu oyun.

Belli bir jenerasyonun üzerindekilerin oldukça iyi bildiği Şirinler, Android oyun uygulamaları içinde de yerini aldı bile. Smurfs Village olarak adlandırılan oyun, kendi şirinler köyünüzü kurup geliştirebileceğiniz bir yapıda sizlere sunulmakta.

Dönüş yolunu kaybetmiş bir kahramana yol göstermek isterseniz sizler de Jetpack Joyride oyununu tercih edebilirsiniz. En farklı heyecanları dikkatiniz ile birlikte yaşamak için bu harika uygulama sizi Google Play üzerinde beklemekte. Bir önceki yazımız olan Prefabrik yapı nedir ? makalemizi okuyabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.