Anneler Günü

Eskiden yaşadıkları eve geri dönen sadist bіr aile, evin yeni sahiplerine işkence ve acı dolu anlar yaşatacaklardır. Testere 2, 3 ve 4ü yöneten Darren Lynn Bousman’ın yeni korku/gerilim filmi Anne…
Anneler Günü

Önceden yaşadıkları eve geri dönen sadist bіr aile, evin yeni sahiplerine acımasızlık ve acı dolu anlar yaşatacaklardır. Testere 2, 3 ve 4ü idare eden Darren Lynn Bousman’ın yeni nefret/gerilim filmi Anneler Günü, uzun zamandır başrolde görünmeyen Rebecca De Mornay’i kadrosunun tepesine yerleştiriyor. Mornay dıştan güzeller güzeli kült oyuncu Jaime King’in de talep-ı endam ettiği film Türkiye’de 5 Ağustos’ta vizyona girecek…

Dağıtımcıların ilk planladıkları tarih 30 Nisandı. Sonradan 9 Mayıs 2010 oldu, film Cannes Film Festivaline yetişecekti. 29 Eylül 2010’da film Gigapix tarafından satın alındı ve İngiltere’de ilk kez 10 Haziran 2011’de gösterime girdi.

İngiltere box office listesinde birincil hafta 10 filmden 9. olarak listeye girdi. Film toplamda 155bin dolarlık hasılat yaptı.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.