Apowersoft Android Recorder 1.0.8.0

Apowersoft Android Recorder (Mac) indir. Mac bilgisayarlarınız ve Android cihazlarınız arasında ekran bağlantısı kurmak için kullanabileceğiniz güçlü bіr uygulamadır.
Apowersoft Android Recorder 1.0.8.0

Apowersoft Android Recorder, Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız ve Android işletim sistemine sahip tablet ya da telefonlarınız aralarında senkronizasyon kurmak için kullanabileceğiniz zinde bіr uygulamadır. 

Chromecast uygulaması olarak karşımıza gelen Android Recorder uygulaması, mobil cihazlarının ve Mac bilgisayarlarınız arasında ekran paylaşımı yerine getirmek için kullanabileceğiniz bіr uygulamadır. Başvuru ile telefonlarınızı ya da tabletlerinizi zahmetsizce bilgisayarlarınıza bağlayabilir ve mobil cihazınızın ekranını bilgisayara yansıtabilirsiniz. Tatbik ile ekranı yansıtmakla kalmayıp aynı zamanda ekran videosu ve görüntüsü de kayıt edebilirsiniz.

Gayet basit bіr kullanıma sahip olan tatbik ile zahmetsizce telefonun ekranını bilgisayarınıza aktarabiliyorusunuz. HD çözünürlüklerde görüş aktarabilen başvuru formu ile videoları kayıt edebilir ve bazı optimizasyonları da yapabilirsiniz. Keza başvuru ayarlarıyla oynayarak tescil edilen videoların kalitelerini değiştirebilirsiniz. öte taraftan güçlü özelliklere sahip olan uygulamayı kullanabilmek için telefonun ekran paylaşımı özelliğine sahip olması gerekiyor. Eğer bu özellik telefonunuzda ya da tabletinizde yahut malesef uygulamayı bereketli kullanamıyorsunuz. Eğer telefonunuzunda bu özellik varsa telefonun ekranını bilgisayarınızla paylaşmalı ve daha ardından uygulamayı açmanız yeterli oluyor. Tescil ettiğiniz videoların formatlarıyla oynayarak tüm platformlarda paylaşabilir ve kullanabilirsiniz. Kuvvetli bіr tescil arabulucu arıyorsanız Android Recorder tüm işlerinize tezgâhtar olabiliyor.

Apowersoft Android Recorder uygulamasını Windows bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.