Asabi Adam

Film, yanlış tanı sonucunda ölümcül bіr beyin anevrizmasına yakalanan ve bu sepele hayatının son demlerini dolu dolu yaşfаkаt kararı alan, Henry adında, pısırık ve kaybeden bіr adamın öyküsünü anlatıyor…
Asabi Adam

Film, yanlış teşhis sonucunda ölümcül bіr beyin anevrizmasına yakalanan ve bu sepele hayatının son demlerini batmış doymuş yaşfаkаt kararı alan, Henry adında, pısırık ve kaybeden bіr adamın öyküsünü anlatıyor. Henry Altman, hayatından bezmiş bіr şekilde Brooklyn’de hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Sinirli bіr insan olarak başına gelenler az kalsın bіr dayanma sınavı gibidir. Ama karıştığı bіr trafik kazası ve ardından hastanede sona ermek bilmeyen bekleyişi, Henry’i çileden çıkaracaktır. Kendisine güvenli olmayan bіr beyin anevrizması teşhisi konur. Dr. Gill ‘e ne kadar ömrü kaldığını sorar fаkаt öyle kontrolden çıkmıştır çünkü tavrı gitgide kötüleşir. Dr. Gill, o an sırf bіr süre dilimi saptamak için etrafına çaresizce bakarken bіr magazin dergisindeki başlık dudaklarından dökülüverir: 90 dakika! Bu cevabı alınca kendini adamakıllı kaybeden Henry, kasırga gibi Brooklyn sokaklarına çıkar. 90 dakikalık ömrünü büyük bіr karmaşaya kurban etmenin eşiğinde dans eden Henry, bu süreçte kendine yaraşır bіr “son” aramaya koyulur!

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.