Aşk Bilmecesi

Hikayesi L’Auberge Espagnole filmiyle başlayan ve Russian Dolls filmiyle devam eden Xavier, şimdilerde 40 yaşındadır ve yine hayatı tam anlamıyla düzene girememiş, aksine daha da karmaşık hale gelmi…
Aşk Bilmecesi

Hikayesi L’Auberge Espagnole filmiyle başlayan ve Russian Dolls filmiyle sürekli Xavier, şimdilerde 40 yaşındadır ve tekrar hayatı bütün anlamıyla düzene girememiş, tersine daha da karmaşık ışık halkası gelmiştir. Üniversiteyi aile babası olabilmek için terk etmiş ve iki çocuk babası olmuştur. Azıcık bıktırıcı ülkü gelmeye başlayan hayatı, çocuklarının annesinin New York’a taşınmak istemesiyle değişmeye başlar. Her ne değin istemese de baskılar sebebiyle Amerika’ya taşınmayı kabul etmek zorunda kalır. Yeni hayatında kendisini Chinatown’un tam ortasında bulur, hayatıysa bütün bіr yapboza dönüşmüştür.
Üçlemenin son filmi olan Chinese Puzzle’ın yönetmen koltuğunda bіr kez daha Cédric Klapisch bulunurken başrollerinde Romain Duris, Audrey Tautou ve Cécile De France yer alıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.