Aşk, Tutku, Dedikodu

Marie ve Eric, lise yıllarından beri beraber olan ve şimdi 30 ’lu yaşlarına gelmiş bіr çifttir. İlk kez beraber eve çıkmak için yakın zamanda sözleşme imzalarlar fаkаt bu mutlu anlarında Mary ’yi bіr şüph…
Aşk, Tutku, Dedikodu

Marie ve Eric, lise yıllarından beri beraber olan ve şimdi 30 ’lu yaşlarına gelmiş bіr çifttir. ilk önce beraber eve çıkmak için yakın zamanda kontrat imzalarlar fаkаt bu mutlu anlarında Mary ’yi bіr şüphe kaplar! Yahut sevgilisini güzel bіr kadına kaptırmak üzere midir? Filmin yönetmenliğini Mona Achache üstlenirken oyuncu kadrosunda ise Camille Chamoux, Franck Gastambide Audrey Fleurot ve Anne Brochet gibi isimler yer alıyor. Çiftlerde tek tarafta başlayan güvensizlik Marie’yi pek fena etkiler öyle Eric’i umulmadık bіr şekilde terk eder. Her Tarafta bekarlar kulübüne dönen Marie için yaşam düşündüğü değin olmayacaktır. Çünkü 30’undan sonra bekar kalmak kendine en azından başta olağanüstü gelse de aile içerisinde güzel karşılanmamaktadır. Bekar olarak hayatını sürdürmeyi aile bireyleri genelde kaldıramaz. Çılgın partiler, değişen giyim tarzları, bolca içki ve eğlence…Dört arkadaşıyla birlikte yeni bіr grup oluştururlar. Fiilen hiçbiri bu hayatı kendileri olarak yaşamamaktadırlar. Kendilerine bu şekilde bіr rol biçmişlerdir ve ona göre davranmaya çalışmaktadırlar. Kendilerini daha zinde ve mutlu hissedebilmek adına çıktıkları bu yolda denemeler ve yanılmalar yaşayarak kendilerini bitmiş bulmaya çalışacaklardır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.