Avanaklar Mangası

Aynı gün içinde hem sevgilisini hem de işini kaybeden Larry, hayatının en kötü gününü geçirmektedir. Bu sıkıntılı durumdan çıkabilmek için haftasonu komşuları ile birlikte Everest’e gitmeye karar veri…
Avanaklar Mangası

Aynı gün içinde ayrıca sevgilisini keza de işini kaybeden Larry, hayatının en kötü gününü geçirmektedir. Bu huzursuz durumdan çıkabilmek için haftasonu komşuları ile birlikte Everest’e gitmeye karar verirler. Hem tüm sıkıntılardan uzakta bіr haftasonu geçirecek keza de birazcık olsun tatil yapacaktır. Lakin aksilikler gezi boyunca da peşlerini bırakmayacaktır. Katıldıkları turda başkaları ile karıştırılınca Everest’e dışarı giden uçağa yok, Irak’a savaşa dışarı giden askerlerin olduğu bіr uçağa bindirilirler. Fakat aksilikler bununla da kalmayacaktır. Uçaktan iner inmez bіr çatışmanın ortasına düşerler ve bölgede kahraman olarak karşılanırlar. Peki ya sandıkları gibi Irak’a mı gitmişlerdir, yahut sadece hudut komşuları olan Meksika’da bіr çete savaşının ortasına mı düşmüşlerdir?

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.