Bahse Var Mısın?

Beth Raymer, Florida’da bіr striptiz kulübünde dans etmektedir. Las Vegas’ta bar garsonu olarak iş bulunca buradan ayrılır; yine de hayalindeki kariyer fırsatı olmasa da fazla seçeneği de yoktur. Prof…
Bahse Var Mısın?

Beth Raymer, Florida’da bіr striptiz kulübünde dans etmektedir. Las Vegas’ta bar garsonu olarak iş bulunca buradan ayrılır; yine de hayalindeki kariyer fırsatı olmasa da pozitif seçeneği de yoktur. Profesyonel bіr bahisçi olan Dink ile tanışınca, yeni bіr iş teklifi de karşısına çıkar: tek yapacağı şey dinç sayısal hafızasını kullanarak Dink’in şirketinin “şans meleği” olmaktır.

Kısa zamanda Beth gerçekten Dink’e büyük şans getirir lаkіn sırası gelmişken oyun bozan karısı Tulip şimdiden ikisini kıskanmaya başlamıştır. bu arada oldukça günahsız bіr erkek arkadaş edinen Beth, Dink ’cilt ve şirketten ayrılarak Jeremy ile New York ’a gider. Burada bulduğu işse yeniden bіr takım yasa dışı işler yürüten Rosie’nin ekibi için çalışmaktır. Ama işler sarpa sarar ve Jeremy’nin başı belaya girince Beth, Dink ’ten bitmiş destek ister.

Komedi türündeki filmin yönetmenliğini Stephen Frears üstlenirken, akıcılık D.V. DeVincentis’e ait. Oyuncu kadrosunda ise Rebecca Hall, Bruce Willis ve Catherine Zeta-Jones gibi parlak isimler yer alıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.