Balayı

Birbirlerine aşık olan ve çevresi tarafından ideal çift olarak görülen Radim ve Tereza bekledikleri güne ulaşır. Düğün günü genç çift de dahil herkes neşe içerisindedir ve her şey yolunda gitmektedir….
Balayı

Birbirlerine aşık olan ve çevresi tarafından ideal çift olarak görülen Radim ve Tereza bekledikleri güne ulaşır. Düğün günü genç çift de dahil herkes neşe içerisindedir ve her şey yolunda gitmektedir. Ama ilerleyen anlarda ortaya meydana çıkan esrarengiz bіr konuk yalnızca düğünü değil, orada yer alan herkesin hayatını değişikliğe uğratacaktır. Kendini damadın arkadaşı olarak tanıtan tanıdık olmayan, Tereza ve Radim hakkında bilinmeyenleri ve rahat kalanları ortaya çıkarır.
Petr Jarchovský’nin senaryosunu yazıp Jan Hrebejk’in yönetmenliğini üstlendiği film Avrupa’nın kayda değer festivallerinden biri olan Karlovy Vary’de En İyi Yönetmen ödülüne değerinde görülmüştür.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.