Bekarlığa Veda

Regan, Gena, Katie zamanında lisede Becky’ye çok çektirmiş, kendisiyle hep alay etmiş üç kendini beğenmiş kızdır. Şimdi aradan yıllar geçmiştir, bіr zamanlar şişman, çirkin ve ezik olan Becky yakışıkl…
Bekarlığa Veda

Regan, Gena, Katie zamanında lisede Becky’ye fazla çektirmiş, kendisiyle her zaman alay etmiş üç kendini beğenmiş kızdır. Hemen aradan yıllar geçmiştir, çok eskiden kilolu, çirkin ve ezik olan Becky yakışıklı Dale ile dünya evine girmeye hazırlanırken kendilerini kariyere ve başka şeylere adayan üç bayan ise hemen şimdi bekardır. Becky kendi halinde eğleneceği, abartısız bіr bekarlığa veda partisi hayal ederken, ipleri eline alan üçlü ona ‘unutamayacağı’ bіr gecenin planlarını yaparlar. Fakat ‘nedimeliği’ biraz abartınca, işler çığrından çıkacaktır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Leslye Headland’ın üstlendiği romantik komedinin kadrosunda ise Rebel Wilson, Kirsten Dunst, Lizzy Caplan, Isla Fisher ve Hayes MacArthur yer alıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.