Biker Mice: Mars Attack!

Biker Mice: Mars Attack! (Ios) indir. Biker Mice: Mars Attack!, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bіr strateji oyunudur.
Biker Mice: Mars Attack!

Biker Mice: Mars Attack!, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bіr uzay stratejisi olarak karşımıza çıkıyor. Mars topraklarında geçen oyunda telaşı yüksek savaşlara katılıyorsunuz.

Stratejik savaşların gerçekleştiği bіr oyun olan Biker Mice: Mars Attack!, heyecanı yüksek bіr oyun olarak karşımıza çıkıyor. Mars’ın engebeli şartlarında geçen oyunda kendinize üstteki inşa etmeli ve askerler eğitmelisiniz. Eğittiğiniz askerleri isterseniz kendiniz için kullanabilir, isterseniz de öteki oyunculara para karşılığında paralı asker olarak kiralayabilirsiniz. Gelişmiş silahlar ve ağır makinelilerle askerlerinizi donatabilir ve savaşları kazanma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Mars’a özel olarak tasarlanmış kum arabalarına sahip olduğunuz oyunda oldukça zevkli anlar yaşıyorsunuz. Taktiksel savaşların gerçekleştiği oyunda itinalı davranmalı ve hamlelerinizi dikkatle seçmelisiniz. Biker Mice: Mars Attack! oyunu sizleri bekliyor.

Biker Mice: Mars Attack! oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.