Bir Hırsızdan Çalmak İçin – To Steal From A Thief İzle

El Uruguayo ve onun yönettiği bіr hırsız grubu bankayı soyar.Bankaya girmek için kazdıkları tünele tekrar girerler.Bu arada eski devlet adamı Gon
Bir Hırsızdan Çalmak İçin – To Steal From A Thief İzle

El Uruguayo ve onun yönettiği bіr hırsız grubu bankayı soyar.Bankaya girmek için kazdıkları tünele yeniden girerler.Bu arada eski devlet adamı Gonzalo Soriano ’nun 314 numaralı kasasında fazla kayda değer belgeler vardır.Bu hırsız grubunun ana amacıda bu kasayı ele geçirmektir.Hırsız grubu tünelde beklerken fazla şiddetli bіr yağmur başlar ve tünelde esir kalırlar.314 numaralı kasayı açan hırsızlar belgeler yerine İspanya hükümetine ait bakımlı bіr harddisk bulurlar.Bir Hırsızdan Aşırmak İçin filminin başrollerinde Luis Tosar, Rodrigo De La Serna, Raúl Arévalo yer almakta ve yönetmenliğini Daniel Calparsoro üstlenmektedir. To Steal From A Thief filmi imdb oylamasından 6.3/10 puan almakta ve 96 Dakika süren film boyunca türkçe altyazılı izlemenin keyfini farkıyla yaşayabilirsiniz. Bir Hırsızdan Aşırmak İçin filmini indirmeden hd kalitede izleyebilir ve partlı sistem olarak seyredebilirsiniz. Seri film siteniz iyi seyirler sunar.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.