Bloginddeks.com açıldı

Türkiye ’nin interaktif bilgi ve paylaşım portalı açıldı Bloginddeks.com
Bloginddeks.com açıldı

Türkiye ’nin interaktif bilgi ve paylaşım portalı açıldı Bloginddeks.com

Türkiye ’de bіr ilk olan Bloginddeks, hazırladığı özgün içeriğinin yanı sıra sürekliliği olan blogları bünyesinde bulunduruyor. Altyapısı ve tasarımı Nexum göre hazırlanan platform, bloglardan seçtiği içerikleri, kategori başlıkları aşağıda günlük olarak okuyucuları ile buluşturuyor. Bloggerların daha geniş kitlelere ulaşmasını karşılayan Bloginddeks, egemen bіr veri ve paylaşım portalı olma özelliğine sahip.

Egemen yayıncılığı destekleyen, blogların sosyal medyanın en büyük gücü olduğuna inanan Bloginddeks, editörler göre bloglardan seçilmiş içerikleri kaynak göstererek yayınlıyor ya da link vererek ilgili bloga yönlendiriyor. Portalda alışveriş, moda, yaşam, spor, gezi, teknoloji, kültür-sanat, aile, yemek yemek, hobi gibi kategorilerde yazılı bloglara varmak mümkün.

Bloginddeks ’te okuyucular blogları tercihlerine kadar takip edebiliyorlar. Aza olarak bloggerlar ile ya da öteki okuyucular ile etkileşimde bulunup akıl alışverişi yapabiliyorlar. Gelişmiş arfаkаt uygulfаkаtsı doğru aradıkları kelime ile ilgili yazılan yazılara kolayca ulaşabiliyorlar. Kullanıcılar aynı zfаkаtnda kendi blog yazılarını ekleyebiliyor ya da blog önerebiliyorlar.

Bloggerlar, Bloginddeks doğru yeni takipçiler kazanabiliyor ve daha geniş kitlelere bloglarını tanıtma olanağına kavuşuyorlar. Bloginddeks geniş yazar ve blogger katılımı ile öteki tüm veri ve haber portallerinden ayrılırken öbür fikirlerin çarpıştığı, yazarla okuyucunun ilgili içerik üstünde tartışabildikleri interaktif  data ve paylaşım portalı olarak öne çıkıyor. 

web sitesi Tasarımı ve altyapılar çalışmaları Nexum tarafından yapılan www.bloginddeks.com sosyal medyada www.facebook.com/pages/Bloginddeks ve www.twitter.com/bloginddeks adreslerinde de takip edilebiliyor.

 

 

Etiketler : web sitesi

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.