Brave Browser 0.9

Brave Browser (Mac) indir. Brave Browser, Mac için reklam engelleme özellikli hızlı, güvenli web tarayıcısı.
Brave Browser 0.9

Brave Browser, Mac bilgisayarınızın web tarayıcısını yeterince tehlikesiz bulmuyor, webdeki her türlü reklamı engelleyebilecek aynı zamanda da sayfaları hızlıca açacak bіr web tarayıcısı arıyorsanız tercihleriniz arasına alacaklarınız arasında olmalı.

Mac OS X 10.9 üzeri sistemlerle ahenkli olan seri ve tehlikesiz internet tarayıcısı Brave Browser, internette gezerken en çok şikayet edilen şey olan reklamları iyice ortadan kaldırıyor ve reklamları engellemek için ekstra eklenti, program kurma gerektirmiyor. Dahili reklam engelleyicisi gezdiğiniz sayfaları peşine düşüp takip ederek bilgi toplayan, neticesinde de ürün reklamları çıkararak satın almaya iten reklamları, sayfa gezerken hiç olmadık anda ya da tıkladığınızda meydana çıkan reklamları, sisteme inen zararlı yazılımları engeleyerek çevrimiçi gizliliği koruyor.

Bütün sayfaları güvenliği temin etmek nedeniyle HTTPS Everywhere özelliğine sahip olan Brave Browser, reklam engellerken kullanıcısına para kazandıran tek tarayıcı olmasıyla da uyarı çekiyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.