Butter

Laura Pickler küçük bіr kasaba olan Iowa’nun geleneksel ‘tereyağı heykelleri’ yarışmasının en güçlü yarışmacılarındandır. Yıllardır özgün ve zor tasarımları ve birinciliği kimseye kaptırmayan bu hırsl…
Butter

Laura Pickler minik bіr kasaba olan Iowa’nun geleneksel ‘tereyağı heykelleri’ yarışmasının en güçlü yarışmacılarındandır. Senelerdir özgün ve güç tasarımları ve birinciliği kimseye kaptırmayan bu açgözlü bayan bіr gün karşısında minik zenci bіr kızı bulur! Bir De Destiny adındaki bu kız yenie evlat edinilerek kasabaya gelmiştir ve kendisinden hoşlanmayan herkesin desteğini kazanmıştır. üstüne üstlük Laura kocasının onu bіr striptiz dansçısı ile aldattığını öğrenir.

Tereyağ oyma konusundaki epeyce yetenekli olan Destiny ve seksi Brooke, Laura’ya kasaba hayatını gizli eder!
Oldukça eğlenceli bіr komedi olan film absürt hikayesiyle de dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Jim Field Smith’in yaptığı filmin Amerikan yaşam tarzına eleştiriler getiren senaryosu ise Jason A. Micallef’a ait. Filmin başrollerini ise Jennifer Garner, Brooke Swinkowski, Yara Shahidi ve Ty Burrell paylaşıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.