Büyükler 2

2010’da ilki çekilmiş olan film yepyeni bіr komediyle geri dönerken, Lenny ve Roxanne çocuklarıyla birlikte ailelerinin eski evine taşınarak sakin bіr hayata kavuşmayı planlıyor. Çocuklukları aynı kas…
Büyükler 2

2010’da ilki çekilmiş olan film yepyeni bіr komediyle geri dönerken, Lenny ve Roxanne çocuklarıyla birlikte ailelerinin eski evine taşınarak ağırbaşlı bіr hayata kavuşmayı planlıyor. Çocuklukları aynı kasabada geçen ve arkasında yolları ayrılan arkadaş grubu, yıllar daha sonra buraya geri dönerek yeniden biraraya geliyor ve kahramanlarımızı büyüdüklerine inanmadıkları çocuklarıyla zorlu bіr imtihan bekliyor. Okulların son günü, büyükler için unutulmayacak fena sürprizlerle şekillenirken çocuklarından aldıkları hayret verici derslerle sona eriyor.

Adam Sandler ve arkadaşlarını tekrar bіr araya getiren filmde Adam Sandler’a Kevin James ve Chris Rock eşlik ederken, yönetmen koltuğunda bіr kere daha Dennis Dugan var.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.