Carrie: Günah Tohumu

Carrie White okulda arkadaşlarının sürekli dalga geçip kötü davrandığı, evdeyse aşırı dindar annesinden zulüm gören bіr kızdır. Ama Carrie’nin herkesten sakladığı bіr sırrı vardır; çok yoğun psişik gü…
Carrie: Günah Tohumu

Carrie White okulda arkadaşlarının kesintisiz dalga geçip fena davrandığı, evdeyse aşırı dindar annesinden işkence görebilen bіr kızdır. Lakin Carrie’nin herkesten sakladığı bіr sırrı vardır; fazla yoğun psişik güçlere sahiptir. Okul balosunda arkadaşları tekrar onu sıkıştırmaya kalkınca “ateşle oynanmayacağını” öğreneceklerdir!

Erkekler Ağlamaz filminin yönetmeni Kimberly Peirce’in kamera arkasına geçtiği tekrar uyarlanan yapımda psişik güçlere sahip olan Carrie rolünde, genç oyuncu Chloe Moretz’i seyredeceğiz. Kadroda yer alan diğer isimlerse Julianne Moore, Gabriella Wilde, Portia Doubleday ve Judy Greer… Stephen King ’in çok satan romanından uyarlanan üretim nefret ve gerilimin türünün ilgiyle beklenenleri arasında.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.