Cevapsız Arama

“Ölünce acaba neler duyacaksın?? Doğaüstü gerilim ?One Missed Call/Cevapsız Aramada bіr dizi insan ölecekleri ana ilişkin korkunç cep telefonu mesajları almaktadırlar. Mesajlar silinebilse de, telefon numarası ekranda kalmaktadır. Beth Raymo
Cevapsız Arama

“Ölünce acaba neler duyacaksın?? Mucizevi gerilim ?One Missed Call/Cevapsız Aramada bіr dizi insan ölecekleri başlıca ilişkin korkunç cep telefonu mesajları almaktadırlar. Mesajlar silinebilse de, telefon numarası ekranda kalmaktadır. Beth Raymond birkaç gün arayla iki arkadaşının korkunç bіr şekilde can verişlerine şahit olarak ciddi bіr travma yaşar. Daha da can sıkıcı olanı, her ikisinin de cep telefonlarına mesaj geldiğini bilmesidir. Arkadaşları bu mesajlarda yaşayacakları nefret batmış son anlarının kaydını dinlemişlerdir. Eric Valettein yönettiği One Missed Call/Cevapsız Aramanın konusu Yasushi Akimoto’nun Chakushin Ari adlı romanına dayanıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.