Çılgın Motorcular

Stresli bіr iş yaşamı ve bol gürültülü, bitmez tükenmez taleplerle dolu aile yaşamı arasında bunalmış olan, orta yaşın üzeri dört kafadar, tüm bu sıkıcı ve monoton yaşamlarından uzaklaşarak birlikte A…
Çılgın Motorcular

Stresli bіr meslek yaşamı ve bol şamatalı, bitmez tükenmez taleplerle dolu aile yaşamı arasında sıkılmış olan, orta yaşın üzeri dört kafadar, bütün bu sıkıcı ve biteviye yaşamlarından uzaklaşarak birlikte Amerika’nın derinlerine doğru bіr motorsiklet yolculuğuna çıkmaya karar verirler. Kimsenin kendilerine karışmayacağı sonsuz bіr serbest duygusu ile yollara döküldüklerinde büyük bіr heyecan içinde olsalar da, kısa zamanda bu ‘özgür’ yaşamın gerçekten sandıkları değin cazip olmadığını anlayacaklardır. Ne de olsa senelerdir motorsiklet selesi yerine kuytu koltuklarına oturarak keyfe alışmışlardır. Acemilikleri ile bіr dolu komik olayın başlarına geleceği bu gezi, hayatlarında unutamayacakları bіr maceraya yol açacaktır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.