Cinnet

Bir adam karısı ve çocuklarıyla sakin bіr ormana, birkaç günlüğüne tatile gider. Her şey normal bіr seyirde ilerlerken, beklenmedik bіr misafirin gelmesiyle şaşkınlığa uğrar. Zamanda bіr boşluk oluşur…
Cinnet

Bir adam karısı ve çocuklarıyla ağırbaşlı bіr ormana, birkaç günlüğüne tatile gider. Her şey sıradan bіr seyirde ilerlerken, beklenmedik bіr misafirin gelmesiyle şaşkınlığa uğrar. Zamanda bіr tembellik oluşur ve adam bilincini kaybedip kendinden geçer. Bilinci yerine geldiğinde ise hemen şimdi ne olduğunu anlayamamış bіr halde kendini ailesinden ayrı bulur. Karısı ve çocuklarını aramak için yola koyulduğu sırada ormanda dağıtılmış yerlere gömülmüş alarm saatleri bulmaya başlar ve ailesini canlı bakmak istiyorsa zamanla yarışması gerektiğini anlar. Bu süreçte ise kan ve cesetler ortaya çıkmaya başlar. Tüm bunlar olup biterken, ormanda bu umulmadık olaylarla bağlantısı olabilecek, tatile çıkmış bіr başka aile daha vardır.

The Forbidden Door ’un yönetmeni Joko Anwar tarafından yazılıp yönetilen gerilim filminin başrollerini Rio Dewanto, Hannah Al Rashid ve Aridh Tritama paylaşıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.