Click

Michael Newman, iflah olmaz bіr işkoliktir. Karısı ve iki çocuğuyla birlikte güzel bіr yaşamı olmasına rağmen bütün hayatını, bіr türlü memnun olmak bilmeyen patronunun da etkisiyle işinde geçirmekted…
Click

Michael Newman, iflah olmaz bіr işkoliktir. Karısı ve iki çocuğuyla birlikte hoş bіr yaşamı olmasına karşın tüm hayatını, bіr türlü memnun elde etmek bilmeyen patronunun da etkisiyle işinde geçirmektedir. Bir akşam bitap bіr şekilde eve dönünce evdeki kumanda yığınının içinde, televizyonun kumandasını bіr türlü bulamaz. Elektronik eşyaların hepsini ansızın çalıştıran bіr kumanda bulabilme isteğiyle Bed, Bath, & Beyond dükkanına gider. Lakin burda yalnızca elektronik eşyaları değil, tüm hayatını kumanda edebileceği bіr cihaz bulur. Birincil başlarda bunun bіr mucize olduğunu düşünse de, zamanla bu kumanda, hayatını büyük bіr çıkmaza sürükleyecek ve hayatının gerçekte ne değin anlamlı olduğunu anlamasını sağlayacaktır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.