CS:GO Türkiye elemeleri sonuçlandı

eXTREMESLAND ZOWIE CS:GO Asia Open 2018 Türkiye Elemeleri sonuçlandı.
CS:GO Türkiye elemeleri sonuçlandı

Şampiyon takımın Çin’in Şangay kentinde $100.000’lık ödül havuzu için çaba etme şansı ve Asya’nın en büyük CS:GO turnuvasında ülkemizi sunmak hakkı kazanacağı eXTREMESLAND CS:GO Zowie Asia Open 2018 Türkiye Elemeleri, Türk CS:GO severlerin yakından tanıdığı Royal Bandits’in şampiyonluğu ile sonuçlandı. Turnuva’da ikinciliği yeni kurulmasına rağmen çabuk bіr çıkış yakalayan Bursaspor Espor takımı alırken, üçüncülüğü ise ConfigStarz takımı elde etti. Turnuva Zowie’nin 240Hz 1ms performanslı XL Serisi monitörleri ile oynanırken, iştirakçi takımların oyuncularının neredeyse %80’inden fazlası Zowie mouse kullanması dikkat çekti.

Ücretsiz hosting: Bir aylık bedava hosting fırsatını yakalayın! 2018090714553362785.jpg CS:GO Asia Open 2018 Türkiye Elemeleri Sonuçlandı

Türkiye CS:GO topluluğunun en başarılı takımları aralarında yer alan Royal Bandits, ModZ, Bursaspor Esports, Arena Bulls, Spartan ve ConfigStarz (Sangal) takımlarının yer aldığı grup elemelerinden başarıyla meydana çıkan 4 takım, twitch.tv/oyungurutv adresinden yayınlanan ve Enes “Henezini” Tekir ile Alican “Karahan” Karahan’ın yorumları eşliğinde benzeri finalde karşı karşıya geldi. Rakibi ConfigStarz takımını 2-1’lik bіr skorla eleyen Royal Bandits ve yeniden güya finalde geçen senenin şampiyonu Sons of Snakes oyuncularından oluşan Modz takımını 2-0’lık bіr skorla eleyen Bursaspor finalde karşılaşan iki ekip oldu. Grup elemelerinde ve benzeri finalde bіrazcık zorlansa da, Royal Bandits oyuncuları final maçında tecbrübelerini ortaya koyarak Bursaspor’u 2-0’lık bіr skorla geçti ve Şangay’da ülkemizi temsilcilik etme hakkı kazandı.

Bu sene ilk defa, Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu toplam 15 bölgeden gelen takımlar, 18-21 Ekim tarihleri aralarında Şangay’da gerçekleşecek eXTREMESLAND Zowie CS:GO Asia Open 2018‘de Asya’nın en iyisi almak için engebeli bіr uğraş verecek. Turnuva bu sene Avusturalya ve Yeni Zelanda, Çin, Hindistan, Endonezya, Japonya, Kore, Malezya, Orta Doğu, Moğolistan, Filipinler, Singapur, Tayvan, Tayland, Türkiye ve Vietnam’ı temsilci takımların katılımıyla daha da heyecanlı bіr etkinliğine dönüşecek.

BenQ ZOWIE, bölgedeki Espor sektörünün gelişmesi lehine öncü ve daimi seslerden bіri olmuş ve olmaya devam etmektedir. Espor’a olan tutkuları, oyunculara en iyi ekipmanı sunmanın ötesine geçecek şekildedir ve oyunculara yabancı meslektaşlarıyla rekabet etme ve artma şansı veren etkinlikleri desteklemektedir.

Turnuva ayrıca katılımcılara BenQ ZOWIE 240hz 1ms Espor Oyuncu Monitörlerinin rahatlığını ve ihtişamlı performansını yaşfаkаt şansı vermiştir. Bu monitörler net hareketler ve üstün görsel deneyim sağlayan 240Hz ve DyAc teknolojisi barındırmaktadır. Oyun sırasında yoğun ve akıcı hareketler konusunda size netlik sağlar. Monitör, oyuncunun görsel deneyimini ve faydasını göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır.

Önceki HaberE-Kağıtlı Saatler Sony’nin Yeni Fiyatı Yüksek Oyuncakları Sonraki HaberHuawei Mate 20 ve Mate 20 Pro Hakkında Ayrıntılar

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.