Daeho İzle

2015 – Güney Kore yapımı olan ve IMDB oylamasında izleyicilerden 7.1/10 puan alan film Aksiyon, Macera, Tarih, Gerilim alanında almış olduğu pu
Daeho İzle

2015 – Güney Kore yapımı olan ve IMDB oylamasında izleyicilerden 7.1/10 puan alan film Aksiyon, Serüven, Tarih, Gerilim alanında almış olduğu puana rağmen kendini izletmeyi başarmıştır. Hoon-jung Park yönetmenliğinde çekilen Daeho filminde Min-sik Choi, Man-sik Jeong, Hong-pa Kim başrollerde yeralmış ve 139 Dakika süren film izleyiciyi sonuna kadar sürükleyen konusuyla türkçe altyazılı olarak sitemizdeki yerini almıştır… Afişteki adı Daeho – Daeho filmini evrenselfilm tadında full izleyerek facebook sayfamızı beğenerek en son çıkan filmleri yakından takip edebilirsiniz. En Son meydana çıkan filmleri farkıyla izlemeniz dileğiyle iyi seyirler dileriz. Doğa hayatı ve Avcı hiyakesini anlatan olağanüstü bіr film sizlerle.. Kaplanlarla ölümün sınırına dayanan bіr avcı ve sınırları zorlayan bіr hayatta kalma mücadelesi.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.