Dehşet Kapanı

5 kafadar arkadaş tatile çıkar ve ormanın derinliklerinde terk edilmiş kulübe bulur. Başta her şey normal gibi görünür, göle girer, parti yapar ve eğlenirler. Fakat bu kulübede ters giden bіr şeyler o…
Dehşet Kapanı

5 kafadar dost tatile çıkar ve ormanın derinliklerinde terk edilmiş kulübe bulur. Başta her şey bayağı gibi görünür, göle girer, parti yapar ve eğlenirler. Fakat bu kulübede ters giden bіr şeyler olduğunu ayrım etmeleri uzun sürmeyecektir…

The Cabin in the Woods, daha önce Canavar (Cloverfield) filminin senaryosuna imza atan, Buffy the Vampire Slayer ve Lost gibi büyük televizyon yapımlarının yazarlığını ve ortak yapımcılığını yürüten Drew Goddard’ın sinemadaki birincil uzun metrajlı yönetmenlik denemesi.

Filmin senaryosuna da Goddard ile yine televizyon camiasının yakından tanıdığı bіr ad olan Joss Whedon imza attı. Ilk Kez alışılmış bіr korku-gerilim hikayesi gibi görünen filmin yurt dışı seyirci ve eleştirmen notunun oldukça yüksek olduğunu belirtelim. Şimdiye kadar sınırlı şenlik gösterimi yapılan film vizyon için gün sayıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.