Diriliş

Korkunç bіr trafik kazası geçiren Anna (Ricci) kazadan sonra kendine geldiğinde cenaze müdürü Eliot Deacon (Neeson) ’ın kendi bedenini cenazeye hazırlamakta olduğunu farkeder. Aklı karışmış, kork…
Diriliş

Korkunç bіr trafik kazası geçiren Anna (Ricci) kazadan sonradan kendine geldiğinde cenaze müdürü Eliot Deacon (Neeson) ’ın kendi bedenini cenazeye hazırlamakta olduğunu farkeder. Aklı karışmış, korkmuş ve hala canlı halde olan Anna öldüğüne inanmaz; Deacon ise onun ‘değişik dünyaya ’ intikal ettiğini düşünmektedir. Eliot onu ölülerle iletişim kurabildiğine ve kendisine bіr tek onun yardımcı olabileceğine dair ikna eder. Cenaze evinde tıkılı kalan Anna ’nın Eliot açık havada şansı yoktur. En derin korkularıyla yüzleşip, kendi ölümünü kabullenmek durumundadır. Lakin Anna’nın yastaki erkek arkadaşı Paul (Long), Eliot ’ın göründüğü gibi biri olduğuna dair süphelidir. Cenaze töreni yaklaştıkça Paul da can sıkıcı gerçeği çözümlemeye başlar lаkіn bunun için çok geç olabilir çünkü Anna şimdiden değişik dünyaya geçişini tamamlamaya başlamıştır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.