Dönerse Senindir 2016 Full izle

Dönerse Senindir 2016 komedi ve romantik filminin başrolünde üçüncü sinema filmiyle Murat Boz yer alıyor. Dönerse Senindir sansürsüz izlemek için davetlisiniz.
Dönerse Senindir 2016 Full izle

Dönerse Senindir
Romantik komedide yerli yapımlara bіr yenisi daha ekleniyor. Meşhur şarkıcı Murat Boz ‘un başrolde olduğu Dönerse Senindir filmi seyirciye sıcak bіr öykü sunuyor. Romantik komedi filmleri arasında öbür bіr etki yaratacak olan filmin yönetmenliğini Erol Özevi yapıyor.Filmin oyuncu kadrosunda öteki iki isim ise İrem Sak ve Yasemin Allen.

Dönerse Senindir full izle
Dönerse Senindir Filminin Konusu
Ayrılık sonrası hayatının aşkını geri kazanmaya çalışan romantik bіr karakterin sıcak hikayesini anlatan filmde Murat Boz aşkını geri kazanmaya çalışan resim sanatçısı Mehmet ’i canlandırıyor. Yerli filmler aralarında yer alacak yeni bіr romantik komedi sizlerle buluşuyor. Romantik dakikaları gülünç sahnelerle birleştiren bu yerli romantik komediyi Dönerse Senindir izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.