Dönüş

Raimunda, ailesini geçindirebilmek için birden fazla işte çalışan güçlü ve mücadeleci bіr kadındır. Ablası Sole, onun kadar mücadeleci ve güçlü olmasa da, kayıtdışı çalıştırdığı kuaför salonunu işlete…
Dönüş

Raimunda, ailesini geçindirebilmek için aniden pozitif işte çalışan enerjik ve mücadeleci bіr kadındır. Ablası Sole, onun değin mücadeleci ve enerjik olmasa da, kayıtdışı çalıştırdığı kuaför salonunu işleterek hayatını kazanmaya çalışmaktadır. Kendi hallerinde hayat mücadelesi veren bu kadınlar, bіr gün doğup büyüdükleri La Mancha’da yaşayan halalarının vefat haberi ile yıkılırlar. Cenazaye ablası Sole ile gitmek isteyen Raimunda’yı evde fazla daha büyük bіr yıkım beklemektedir; Solu’u ise cenazede büyük bіr şok. Yıllar evvel bіr yangında ölmüş olan anneleri, yarım kalan bütün işlerini tamamlamak için geri dönmüştür. Tek başlarına ayakta kalmaya çalışan kızlarının ve torununun da onun desteğine fazla fazla ihtiyacı vardır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.