En İyi Android Uygulamaları

Shazam: Bir alışveriş merkezi ya da bir kefedesiniz fondan güzel bir müzik çalıyor ve çok hoşunuza gitti. Bu müzik ne acaba diyeceğinize shazam uygulamasını açıp müziği dinletin ve kimin söylediğini öğrenin. Bulduğunuz müziğin klibini izleyin veya twitter, google+, facebookta paylaşın ya da bulduğunuz müziği indirin. PicsArt: Fotoğraf çekmek hoşuna giden kişiler için çok güzel bir uygulama. Fotoğrafa yazı, çizim, efekt, çerçeve ve benzeri bir sürü özelliği vardır. Çektiğiniz fotoğraflarla picsart uyugulamasının yarışmalarına katılabiliyorsunuz. Yarışmanın amacı picsart uygulaması kullanıcılarının kendisini geliştirip daha düzgün fotoğraf çekmeliridir. 50.000.000 dan daha fazla indirilmiştir. Uygulamayı indirdikten sonra internet istemez. Wattpad: Son zamanların en popüler uygulamarından biri olan wattpad hikaye, kitap okuma amaçlıdır. Wattpad de arkadaş olduğunuz kişilerin hikayelerini okuyabilir ve yorumlarınızı yazabilirsiniz. İstediğiniz türü seçip
En İyi Android Uygulamaları

Shazam: Bir alışveriş merkezi ya da bir kefedesiniz fondan güzel bir müzik çalıyor ve çok hoşunuza gitti. Bu müzik ne acaba diyeceğinize shazam uygulamasını açıp müziği dinletin ve kimin söylediğini öğrenin. Bulduğunuz müziğin klibini izleyin veya twitter, google+, facebookta paylaşın ya da bulduğunuz müziği indirin.
PicsArt: Fotoğraf çekmek hoşuna giden kişiler için çok güzel bir uygulama. Fotoğrafa yazı, çizim, efekt, çerçeve ve benzeri bir sürü özelliği vardır. Çektiğiniz fotoğraflarla picsart uyugulamasının yarışmalarına katılabiliyorsunuz. Yarışmanın amacı picsart uygulaması kullanıcılarının kendisini geliştirip daha düzgün fotoğraf çekmeliridir. 50.000.000 dan daha fazla indirilmiştir. Uygulamayı indirdikten sonra internet istemez.

Wattpad: Son zamanların en popüler uygulamarından biri olan wattpad hikaye, kitap okuma amaçlıdır. Wattpad de arkadaş olduğunuz kişilerin hikayelerini okuyabilir ve yorumlarınızı yazabilirsiniz. İstediğiniz türü seçip o türden hikayeleri okuyabilirsiniz.

Greenify: Çok popüler bir uygulama olmasa da çok gerekli bir uygulama. bu uygulama sayesinde sistem hem daha rahat çalışıyor hem de batarya daha uzun zamanda bitiyor. Arka plan da çalışan uygulamaları denetliyor durduruyor veya kısıtlıyor. Kesinlikle denenmesi gereken bir uygulama.

Skype: Ücretsiz arama, mesajlaşma, görüntülü konuşma özellikli bu uygulama çok yaygın bir şekilde kullanılıyor. Kopma donma sorunu yapmadığı için çok kullanışlıdır.

Microsoft Word: Çoğu ofis dosyasını açıp düzenleyebileceğiniz başarılı bir uygulama. Yazım hatalarını bulmaya, yazı büyüklüğünü ve yazı tipini değiştirmeye yarayan güzel bir uygulama.

Retrica: Fotoğraf ve kamera uygulamalarında olan retrica çok popüler olarak kullanılıyor. Çok başarılı fotoğraflar çekip, çektiğiniz fotoğraflara efekt vermeye yarayan güzel bir uygulama.

Facebook: Bu uygulamayı bilmeyen yoktur. 7 den 70’e herkesin kullandığı bir uygulama olan facebook bir sürü özelliği bulunur. Görüntülü konuşma, çevrimiçi kişileri görebilme, fotoğraf ve video paylaşma, yazı paylaşma, istediğin kişiye mesaj atma gibi saymakla bitmeyecek kadar özelliği vardır. Kesinlikle yüklenmesi gerekli.

Whatsapp: Yine en popüler uygulamalar arasında olan whatsapp numara üzerinden çalışır. Arkadaşlarınız ile ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü konuşma seçenekleriyle çok güzel bir uygulamadır.

Weather: Hava durumu tahminlerini telefonun ana sayfa ekranında tutarak kolaylıkla bilgilenmenizi sağlayan harika bir uygulama. Günlük saatlik hava bilgilerini size verir. Telefonunuzun konumu neresiyse oranın hava durumu tahminleriyle sizi bilgilendirir.
en iyi uygulamalar
Bir önceki yazımız olan Karanfilin faydaları nelerdir başlıklı yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.