En İyi Ücretli Virüs Programları

1-)Mcafee Antivirüs Plus: İntel destekli olan bir programdır. Kullanımı kolaydır fakat sistemi yavaşlattığı için pek tercih edilmez fitatı ise 39.99 dolardır. 2-)  Avast Softwere: Hızlı tarama özelliğiyle ilgileri üstüne çeker fakat fazla hafıza kullandığı için sistemde yavaşlamaya sebep olur. Fiyatı ise 24.99 dolardır. 3-) Panda Antivirüs Pro: Usb bellekte gelen malware saldırılarını sonsuza kadar engeller. Güvenli browser özelliği vardır.1990 yılından beri piyasa da ulanılan bir programdır. Fiyatı ise 35.99 dolardır. 4-) G Data Antivirüs: Bellek kullanımı oldukça düşüktür ve sistem hızına zararı yoktur. Virüslere karşı hızlı atak yapar ve karantinaya alır.1985 ten beri kullanılır fiyatı ise 35.99 dolardır. 5-) Bullguard Antivirüs: 2002 yılında piyasaya çıkmıştır. Sadece Windows değil diğer platformlarda da rahatlıkla çalışabilen bir programdır. Fiyatı ise 39.99 dolardır. 6-)
En İyi Ücretli Virüs Programları

1-)Mcafee Antivirüs Plus: İntel destekli olan bir programdır. Kullanımı kolaydır fakat sistemi yavaşlattığı için pek tercih edilmez fitatı ise 39.99 dolardır.

2-)  Avast Softwere: Hızlı tarama özelliğiyle ilgileri üstüne çeker fakat fazla hafıza kullandığı için sistemde yavaşlamaya sebep olur. Fiyatı ise 24.99 dolardır.

3-) Panda Antivirüs Pro: Usb bellekte gelen malware saldırılarını sonsuza kadar engeller. Güvenli browser özelliği vardır.1990 yılından beri piyasa da ulanılan bir programdır. Fiyatı ise 35.99 dolardır.

4-) G Data Antivirüs: Bellek kullanımı oldukça düşüktür ve sistem hızına zararı yoktur. Virüslere karşı hızlı atak yapar ve karantinaya alır.1985 ten beri kullanılır fiyatı ise 35.99 dolardır.

5-) Bullguard Antivirüs: 2002 yılında piyasaya çıkmıştır. Sadece Windows değil diğer platformlarda da rahatlıkla çalışabilen bir programdır. Fiyatı ise 39.99 dolardır.

6-) Avg Antivirüs: Çeşitli platformlarda rahatlıkla çalışan bir programdır. Yetki verildiğinde kullanıcıya zarar vermeden , internet hızına etki etmeden yavaş yavaş güncelleştirmeleri yaparak kendini güncel tutar. Fiyatı ise 35.99 dolardır.

7-) F-Secure Antivirüs: Çok fazla pozitif yönü olmayan bir program. 1994 yılında piyasaya çıkmıştır.

8- Norton Antivirüs: 1991 yılından beri piyasada bulunan bu program müşterileri tarafıdan oldukça tutulmuştur. Antivirüs denilince ilk akla gelen programların biri olan Norton film falan izlerken virüs tehlike olmadığı durumlarda kendini pazif hale getirip sistem kullanımını düşürmeyi amaçlar.

9-) Kaspersky Antivirüs: 2006 dan beri piyasada olan kaspersky programı virüs programları içerisinde en geniş spy veri tabanına sahiptir. Sistem çalışmasını fazla etkide bulunmaz.

10-) Bitdefender 2016: 2001 tarihinde piyasaya sunulan bilgisayarı yavaşlatmadan çalışan güzel bir programdır. Düşük bir ücret ile yüksek koruma imkanı sağlar. Bir önceki yazımız olan En iyi ücretsiz virüs programları başlıklı makalemizi buradan okuyabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.