En İyi Ücretsiz Virüs Programları

1-)Panda Cloud Antivirüs 2:  Bilgisayara fazla yük olmadan çalışan bir programdır. İnternetin olmadığı yerde çalışmaz. Kurulumu yapıyorken kutucuklardaki tikleri kaldırın yoksa tool bar yüklüyor ve ana sayfayı değiştiriyor. 2-) Micrasoft Security Essentials: Kurulumu çok kolaydır. Bilgisayara yük olmadan çalışır. Kişisel bilgileri Micrasoft’a taşır. 3-)Immunet free antvirüs 3 : Bilgisaya fazla yük olmadan çalışır. Online olarak çalıştığı için güncelleştirme yapma ihtiyacı duymaz. Kurulumu yapıyorken kutucuklardaki tikleri kaldırın yoksa tool bar yüklüyor ve ana sayfayı değiştiriyor. 4-) Comado Antivirüs 6: Tanınmayan bütün dosyaları virüs olarak algılar ve karantinaya alır. Virüs listesini sürekli olarak günceldir. Kurulumu kolaydır. 5-) Baidu Antivirüs 2016: İstenilen tehdide göre virüs araması yapabilmesi ile güzel bir programdır. Usb bellek koruma özelliği vardır. Kurulumu hızlıdır. 6-)Riaing Antivirüs Free Edition: E
En İyi Ücretsiz Virüs Programları

1-)Panda Cloud Antivirüs 2:  Bilgisayara fazla yük olmadan çalışan bir programdır. İnternetin olmadığı yerde çalışmaz. Kurulumu yapıyorken kutucuklardaki tikleri kaldırın yoksa tool bar yüklüyor ve ana sayfayı değiştiriyor.

2-) Micrasoft Security Essentials: Kurulumu çok kolaydır. Bilgisayara yük olmadan çalışır. Kişisel bilgileri Micrasoft’a taşır.

3-)Immunet free antvirüs 3 : Bilgisaya fazla yük olmadan çalışır. Online olarak çalıştığı için güncelleştirme yapma ihtiyacı duymaz. Kurulumu yapıyorken kutucuklardaki tikleri kaldırın yoksa tool bar yüklüyor ve ana sayfayı değiştiriyor.

4-) Comado Antivirüs 6: Tanınmayan bütün dosyaları virüs olarak algılar ve karantinaya alır. Virüs listesini sürekli olarak günceldir. Kurulumu kolaydır.

5-) Baidu Antivirüs 2016: İstenilen tehdide göre virüs araması yapabilmesi ile güzel bir programdır. Usb bellek koruma özelliği vardır. Kurulumu hızlıdır.

6-)Riaing Antivirüs Free Edition: E mail koruma özelliğiyle diğerlerinden farklıdır. Taratacağınız disk veya bölümü seçebilirsiniz.

7-) Avira Antivir Free Antivirüs: Çoğu virüslerin yanında çoğu maware’e karşıda koruma sağlayan güzel bir programdır. Sadece kişisel kullanıma izin verilir ticari olarak kullanılmaz. Kurulumu uzun ve zahmetlidir.

😎 AVG Antivirüs Free 2016: Her türlü platformla uyumludur. İzin verildiğinde kullanıcının haberi olmadan ve internet hızını çok bozmadan yavaş yavaş güncelleştirmelerini yapıp kendini güncel tutması güzel bir özelliğidir.

9-) Avast Free Antivirüs: Hızlı virüs tarama yapabilir. Sessiz mod özelliği vardır. Yüksek bellek ile çalışır ve bilgisayar hızında fark yaratır.

10-) Bitdefender Antivirüs Free edition: Bilgisayar hızını değiştirmeden sürekli koruma sağlar. Yüksek derecede koruma sağlar. Güzel ve kolay bir ara yüze sahiptir.7/24 teknik destek özelliği vardır. Ticari kullanıma kapalıdır. Bir önceki yazımız Samsung c serisi telefonlar isimli makalemizi buradan okuyabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.