Falcon Rising İzle

Ordudan emekli olan Chapman yıllardır milletine başarıyla hizmet etmiştir. Hayatı boyunca üstün askeri operasyonlarda bulunan Chapman’ın kardeşi
Falcon Rising İzle

Ordudan emekli olan Chapman senelerdir milletine başarıyla hizmet etmiştir. Hayatı her tarafında üstün askeri operasyonlarda bulunan Chapman ’ın kardeşi yakuzalar tarafından saldırıya maruz kalarak ölüme terkedilir.. Kendisi evde yokken yapılan bu saldırıyı görebilen Chapman Brezilya sokaklarında yakuza avına başlar.. Aksiyon, Serüven kategorilerinde yer alan ve yönetmenliğini Ernie Barbarash in yaptığı Falcon Rising filmi IMDB den 5.7/10 puan alarak sitemizdeki yerinide almıştır. Oyunculuğunu Michael Jai White, Neal McDonough, Laila Ali üstlendiği film 2014 – USA yapımı ve doğrusu Falcon Rising adıyla sinemalarda yerini bulmuştur… Falcon Rising filmini kalitesinde ve türkçe altyazılı olarak izlemeniz için hazırladık… Falcon Rising filmini evinizin rahatlığında ve hd kalitede izlemekle beraber favorilerinize ekleyerek daha sonra seyredebilirsiniz. Online film siteniz sizler için hazırladı.. Neşe Saçan seyirler dileriz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.