Fallen London

Fallen London (Ios) indir. Fallen London, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bіr rol yapma oyunudur.
Fallen London

iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bіr rol yapma oyunu olan Fallen London, benzersiz bіr tecrübe sunuyor. Kendi yolunuzu kendiniz çizdiğiniz oyunda gidişatı siz belirliyorsunuz.

Londra 30 sene önce yarasalar kadar ele geçirilmiştir ve biz ise şehir tekrardan geri almaya çalışıyoruz. Epeyce engebeli bіr oyun olan Fallen London’da gidişatı da tamamen oyuncu belirliyor. Sizin seçimlerinize tarafından belirlenen hikayenin içerisine giriyor ve gelişen olaylara bacak uyduruyorsunuz. Okumayı sevenlerin fazla beğeneceği oyunda oldukça çok okuma yapmanız gerekiyor. Gotik bіr dünyada yer aşağıda geçen oyunda tam anlamıyla hayalleriniz gerçekleşiyor. Birbirinden bambaşka karakterlere sahip olan oyunda karakterinizi de kişiselleştirebilir ve zevkinize kadar görünüme kavuşturabilirsiniz. Fallen London sizleri bekliyor.

Fallen London oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.