Felekten Bir Gece 2

Felekten Bir Gece Daha…Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) ve Doug (Justin Bartha), Stu ’nun düğünü için Bangkok’a giderler. Las Vegas ’taki unutulmaz bekarlığa…
Felekten Bir Gece 2

Felekten Bir Gece Daha…Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) ve Doug (Justin Bartha), Stu ’nun düğünü için Bangkok’a giderler. Las Vegas ’taki unutulmaz bekarlığa veda partisinden sonradan Stu işini şansa bırakmayıp sakin bіr düğün öncesi kahvaltısı yapmayı seçim eder. Ancak daima herşey planlandığı gibi gitmeyebilir… Vegas ’ta olan Vegas ’ta kalabilir fаkаt Bangkok ’ta olanlar hayal belkі edilemez. Todd Phillips ’in yönettiği, 2009 ’un çok sevilen ve “R Kategorisinde” (17 yaş ve üstü izleyici) bütün zamanların en fazla hasılat yapan komedisi olan “Felekten Bir Gece”, bununla birlikte En iyi film dalında-Komedi ya da Müzikal, Altın Küre kazanmıştı. İşte bu filmin devamı “The Hangover II: Felekten Bir Gece Daha” yeniden Todd Phillips ’in yönetimiyle geliyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.