Franz 2.0

Franz (Mac) indir. Franz uygulaması ile tüm mesajlaşma platformlarınızı tek bіr noktadan kontrol edebilirsiniz.
Franz 2.0

Franz, Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bіr asistan uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Franz uygulaması ile bütün mesajlaşma programlarınızı tek bіr noktadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Franz uygulaması doğru jurnal hayatınızda kullandığınız mesajlaşma uygulamalarını tek bіr çatı aşağıda toplayabilirsiniz. Uygulamaların web sürümlerini kullanabildiğiniz Franz uygulaması ise bütün mesajlaşma platformlarını tek bіr noktadan zahmetsizce yönetebilirsiniz. 14 Öbür mesajlaşma uygulamasını destekleyen Franz uygulaması ile boşuna dışarı giden zamanınızı kısaltabilir ve işlerinizi daha kısa sürede yapabilirsiniz. Ayrıntılarıyla ücretsiz olan ve oldukça stabil çalışan bіr program olan Franz uygulamasını bilgisayarınıza indirdikten sonra kullanıdığınız mesajlaşma uygulamalarını seçmeniz ve bіr defa antre yapmanız tatmin edici oluyor. Programın sahip olduğu bildirim servisi doğruca de hiç bіr mesajınızı kaçırmayacaksınız.

Franz uygulamasını hemen yukarıda yer alan “Anında İndir” butonuna basarak ücretsiz olarak indirebilir ve mesajlaşma uygulamalarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.