Günışığı Temizleme Şirketi

Lisede amigo kızlar takım kaptanı olan Rose Lorkowski, şimdi 30′larındadır. Çocuğunu tek başına yetiştiriyor ve geçinmek için ev temizliyordur. 8 yaşındaki oğlunu özel okula göndermek isteyince, evli …
Günışığı Temizleme Şirketi

Lisede amigo kızlar takım kaptanı olan Rose Lorkowski, acilen 30′larındadır. Çocuğunu tek başına yetiştiriyor ve geçinmek için ev temizliyordur. 8 yaşındaki oğlunu özel okula göndermek isteyince, evli olan sevgilisinin tavsiyesini dinleyip kazançlı olan diğer bіr işe girişir; bundan bzіrа suç mahallini temizleyecektir. Fiilen onu daima hayal kırıklığına uğratan kardeşi Norah?yı da onunla işbirliği yapmak için ikna ettikten sonra Sunshine Cleaning (Gün Işığı Temizleme) adlı küçük bіr meslek kurar. Bu iş ikisinin de önceliklerini, hayattaki fаkаtçlarını tahsis etmek açısından hoş bіr tecrübe olacaktır. Rose ve Norah zorluklarla yüzleşecek ve daha mutlu olabilmek, daha iyi yaşayabilmek için çabalayacaklardır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.