Hangover 3: Felekten Bir Gece

Kurt sürüsünün Bangkok’u birbirine kattığı o meşhur gecenin üzerinden iki sene geçmiştir. Phil, Stu ve Doug evlerinde kendi hallerinde, dertsiz ve ‘olaysız’ biçimde yaşamaktadırlar. Eski dosyalar kapa…
Hangover 3: Felekten Bir Gece

Kurt sürüsünün Bangkok’u birbirine kattığı o ünlü gecenin üzerinden iki sene geçmiştir. Phil, Stu ve Doug evlerinde kendi hallerinde, tasasız ve ‘olaysız’ biçimde yaşamaktadırlar. Eski dosyalar kapanmış, dövmeler lazer ışınlarına teslim edilmiştir. Bela paratoneri Leslie Chow ise Tayland ’da bіr hapisanededir. Sürünün 3 erkeği adeta sıradan bіr yaşam sürerken, o kadar tabii Bölge bu durumdan hiç hoşnut değildir.

Belalı gecelerden sonradan Alan ilaçlarını almayı bırakmış ve kendisini doğasına bırakmıştır çünkü bu Alan için, sınırsız, sağduyusuz, filtresiz bіr haya demektir! Bireysel bіr krizin ortasına düşen kahramanımız en sonunda takviye almaya karar verir lаkіn en önemli mesuliyet en iyi  3 dostunun omuzundadır!

Hangover film serisinin üçüncüsü ve sonuncusu olan filmde bu sefer düğün ya da bekarlığa veda partisi değil. Filmin yönetmenliğini tekrar Todd Phillips üstlenirken, Wolfpack yine natürel öyle Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha ve Zach Galifianakis’ten oluşuyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.