Hansel Ve Gretel: Cadı Avcıları

Onlar klasik bіr çocuk masalının baş kahramanı olan Hansel ve Gretel kardeşler. Ormanda yollarını kaybettikten sonra şeker ve çikolata kaplı cadının evinde tuzağa düşen kardeşler, akşam yemeği olmakta…
Hansel Ve Gretel: Cadı Avcıları

Onlar klasik bіr çocuk masalının baş kahramanı olan Hansel ve Gretel kardeşler. Ormanda yollarını kaybettikten daha sonra şeker ve çikolata dolgun cadının evinde tuzağa düşen kardeşler, akşam yemeği olmaktan son anda kurtulurlar ve işbirliği yaparak cadıyı kendi tuzağına düşürürler. Bu birincil avlarından sonra hiç ayrılmadan beraber yola sürekli Hansel ve Gretel, gittikleri her kasabada, her orman derinliğinde acımasız cadıları avlamakta ustalaşırlar. Ama geldikleri son kasabada yaşanan çocuk kaçırma olaylarında, her zamankinden öbür bіr gariplik vardır. Kısa vakit içinde kasabanın çocukları tek tek kaybolur ve cadı avcısı ikili kendilerini daha önce karşılaşmadıkları kadar büyük bіr cadı kaosunun içinde bulurlar.

Norveçli sinemacı Tommy Wirkola’nın yönetmenliğinde hayata geçirilen filmde Hansel ve Gretel kardeşleri ise Jeremy Renner ve Gemma Arterton canlandırıyor. Klasik masalın elden geçirilmiş senaryosu ise yönetmen Wirloka ile Dante Harper’a ait.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.