Hayaletli Ev

16. yaşını kutlayacağı günden bіr gün önce ailesiyle birlikte hayatını kaybeden Lisa, sonsuza dek yaşayacak bіr ölümsüze dönüşür. Ancak annesi, babası ve kardeşiyle birlikte 1985 yılında, öldükleri o …
Hayaletli Ev

16. yaşını kutlayacağı günden bіr gün önce ailesiyle birlikte hayatını kaybeden Lisa, ebediyen yaşayacak bіr ölümsüze dönüşür. Ama annesi, babası ve kardeşiyle birlikte 1985 yılında, öldükleri o günde sıkışıp kalmıştır ve senelerdir her gün hayatının son gününü yaşamaktadır. Bir süre daha sonra izlendiği hissine kapılır ve ölmeden önce yaşadıkları bu eve dair korkunç bіr sırrı keşfeder. Kendi ölümlerinin de sebebi olan bu ev, bіr zamanlar bіr süratli katile ev sahipliği yapmıştır. Kaçırdığı kızları öldürüp cesetlerini bodrumda saklayan katil, kendi ölümünden sonradan insanlara musallat olan bіr kötü ruha dönüşmüştür. Bu korkunç gerçeği fark eden Lisa şu lahza bu evde yaşamakta olan ailenin küçük kızı Olivia’nın tehlikede olduğunu, Olivia ve ailesinin de kendileriyle benzer kaderi paylaşacağını öngörür. başlangıçta ailesinin yardımıyla araştırmaya koyulan Lisa, Olivia ile bіr şekilde iletişime geçip bu lanetli evde uzun yıllardır gerçekleşen katliamların sorumlusunu bulmak için yola çıkacaktır.
Cube ve Splice filmlerinin yönetmeni Vincenzo Natali’nin yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Abigail Breslin, Stephen McHattie ve Peter Outerbridge yer alıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.