Hayatımın Tatili

Hayatımın Tatili…İngiliz bіr grup emekli arkadaş emekliliklerinde lüks fаkаt daha ekonomik bіr tatil geçirmek isterler. Reklam broşürlerinden Hindistan’daki Marigold Hotel’i keşfeden arkadaşlar, uzak …
Hayatımın Tatili

Hayatımın Tatili…İngiliz bіr grup emekli arkadaş emekliliklerinde lüks çünkü daha hesaplı bіr tatil aşmak isterler. Reklam broşürlerinden Hindistan’daki Marigold Hotel’i keşfeden arkadaşlar, uzaktan doğuya yaptıkları bu seyahatlerinde beklediklerinden çok daha bambaşka deneyimlerle karşılaşacaklardır. Zira Marigold Hotel sandıkları dek lüks değildir lаkіn Hindistan insanlarının sıcaklığı, misafirperverliği ve bu renkli ülkenin sevecen egzotikliği Amerikalı turistlerin yepyeni duygularla tanışmasına aracı olacaktır.

Deborah Moggach’ın These Foolish Things adlı romanından Ol Parker tarafından senaryolaştırılan filmin yönetmenliğini John Madden üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosu ise judi Dench, Maggie Smith, Bill Nighy, Tom Wilkinson gibi yıldızlardan oluşurken onlara Milyoner filmiyle yıldızı parlayan Dev Patel eşlik ediyor.
Filmin Amerika’daki gösterim tarihi ise 9 Mart 2012…

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.