Hayvan Bakıcısı

Griffin Keyes işi dışındaki sosyal hayatında oldukça şanssız olan, dibe vurmuş bіr adamdır. Yıllardır Franklin Parkı Hayvanat Bahçesi ’nde bakıcı olarak çalışan Griffin, hoşlandığı kadına bіr tür…
Hayvan Bakıcısı

Griffin Keyes işi dışındaki sosyal hayatında oldukça tâlihsiz olan, dibe vurmuş bіr adamdır. Senelerdir Franklin Parkı Hayvanat Bahçesi ’nde bakıcı olarak çalışan Griffin, hoşlandığı kadına bіr türlü yaklaşamaz ve bakıcılık işinin havalı bіr iş olmadığı sonucuna varır. Bütün hayvanat bahçesinden istifa edecekken her gün bіr bіr ilgilendiği barbar hayvanlar kendisiyle konuşmaya başlar!

Griffin aklını kaçırdığını sanırken, çevresindeki hayvanlar bütün bіr kaybeden olan sevgili bakıcılarını, bu halden kurtarmak için ona aleyhinde cinsi tavlama sanatının sırlarını öğretirler.

Baş rollerinde Kevin James, Rosario Dawson ve Leslie Bibb ’i izlediğimiz filmin yönetmen koltuğunda Frank Coraci oturuyor. Filmin senaristleri aralarında başroldeki Kevin James ile birlikte, uzun soluklu komedi dizilerinden The King of Queens ‘in senaristleri Nick Bakay ve Rock Reuben de yer alıyor.

Filmin kadrosunda en fazla alaka çeken diğer isimler ise hiç kuşkusuz hayvanları seslendiren ünlüler. Filmi orijinal seslendirmesinde Goril Bernie’yi Nick Nolte, Capuchin maymununu Adam Sandler, aslanı Sylvester Stallone, zürafayı ise Cher yer alıyor…

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.