İlk ve Son Aşkım

Çarptığında dünyayı yok edeceği kesin olan Matilda adlı asteroit, gezegene git gide yaklaşmaktadır. Bütün çareler tükenmiştir ve bilim adamlarının еğеr ellerinde hiçbіr çözüm yoktur; insanlığın kesin …
İlk ve Son Aşkım

Çarptığında dünyayı yok edeceği muhakkak olan Matilda adlı asteroit, gezegene git gide yaklaşmaktadır. Tüm çareler tükenmiştir ve bilim adamlarının zeka ellerinde hiçbіr çözüm yoktur; insanlığın kesin yok oluşuna yalnızca 3 hafta vardır. Tüm bu karmaşanın ortasında cümbür cemaat, her şeyi manâsız verir ve kalan zamanını dilediği gibi geçirmeye başlar. Dodge da kendisini, karısı tarafından terk edilmiş olarak bulur! Kapı komşusu Penny de ailesini yeniden göremeyeceği için çok üzüntülüdür. Dodge lisedeki ilk aşkını bulmak, Penny de bіr kere daha ailesini bakmak için beraber yola çıkarlar. Ve kıyametin kopmasına fazla eksik kala çığırından çıkan işlerle başlarına türlü gülünç olaylar gelir.
Senaryosu ve yönetmenliğini oyuncu Lorene Scafaria’ya ait olan bu orijinal komedinin başrollerini ise Steve Carell ve Keira Knightley paylaşıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.