iMyfone D-Back

iMyfone D-Back (Mac) indir. iMyfone D-Back, iPhone, iPad, iPod cihazlarla uyumlu veri kurtarma programı.
iMyfone D-Back

iMyfone D-Back, tüm iPhone, iPad ve iPod modellerle düzenli veri kurtarma programı.

Telefonunuzdan ve tabletinizden yanlışlıkla sildiğiniz veya jailbreak, iOS yükseltme, fabrika ayarlarına döndürme gibi işlemlerin başarısız olması durumunda silinen/kaybolan sms, resim ve video, sohbet geçmişi, arama kayıtlarınız, kılavuz ve diğer verilerinizi cihazınız kullanılamaz durumda olsa deha kurtarabilen başarılı bіr program iMyfone D-Back.

Rastlantı Sonucu silinen iPhone verilerinizi, kilit ekranı parolasını unuttuğunuzdaan erişemediğiniz verileri, zarar görmüş iPhone ’unuzdaki verileri veya geri yükleme, sürüm yükseltme veya jailbreak sonrası kaybolan verilerinizi geri getirme yeteneğine sahip program, dosya türü seçiminden sonradan tarama işlemini başlatıyor ve iTunes/iCloud yedeğinizi listeliyor. Yedekten verilerinizi kurtarıyor. Bu noktada programın aygıt bilgisayara bağlanmadan ve açılmadan iTunes ve iCloud yedeğini görüş yeteneği olduğunu belirtmekte üstünlük var.

iMyfone D-Back ile kurtarabileceğiniz veriler:

Mesajlar ve sms ’leriniz (WhatsApp, WeChat, Skype mesajlarınız dahil) Resim ve videolarınız Rehberiniz Arama kayıtlarınız Notlarınız (sesli notlarınız dahil) Yer imleriniz Takvim ve hatırlatıcı

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.